SWMR
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği — ·
pay akışı — ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hrt Financial Lp | 53.57K | Yeni | $2.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Fifth Third Bancorp | 23.40K | Yeni | $1.10M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Susquehanna International Group, Llp | 14.68K | Yeni | $692,802 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 7.45K | Yeni | $351,404 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 4.05K | Yeni | $191,113 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 6 | UBS Group AG | 4.01K | Yeni | $189,130 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 7 | Royal Bank Of Canada | 1.20K | Yeni | $57,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Osaic Holdings, Inc. | 937 | Yeni | $44,226 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Wells Fargo & Company/Mn | 505 | Yeni | $23,836 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 100 | Yeni | $4,720 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Barclays Plc | 72 | Yeni | $3,398 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Hrt Financial Lp | $2.53M | 0.0% |
| Fifth Third Bancorp | $1.10M | 0.0% |
| Susquehanna International… | $692,802 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $351,404 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $191,113 | 0.0% |
| UBS Group AG | $189,130 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $57,000 | 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $44,226 | 0.0% |
| Wells Fargo & Company/Mn | $23,836 | 0.0% |
| Pnc Financial Services Group… | $4,720 | 0.0% |
| Barclays Plc | $3,398 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 32 sahipler, 228.19K hisseler, $6.13M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer, Director · 60.33K hisse · $1.36M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
28.7% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
5.0% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗