SSB
SouthState Bank Corp. · Financial Services · Banks - Regional
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 10.78M | Nieuw | $1.07B | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 9.60M | Nieuw | $948.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×16 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 3.92M | Nieuw | $387.93M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Fidelity (FMR) ✦ | 2.19M | Nieuw | $216.74M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 1.91M | Nieuw | $188.68M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 1.78M | Nieuw | $176.03M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 1.78M | — | $175.67M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×16 |
| 8 | AQR Capital Management ✦ | 1.22M | Nieuw | $120.53M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | Millennium Management ✦ | 1.03M | Nieuw | $102.08M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Goldman Sachs Group ✦ | 979.35K | — | $96.83M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 11 | Wellington Management ✦ | 830.74K | Nieuw | $82.14M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 12 | JPMorgan Chase ✦ | 762.12K | — | $75.35M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×14 |
| 13 | Capital World Investors ✦ | 620.51K | Nieuw | $61.35M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Fisher Asset Management ✦ | 607.25K | Nieuw | $60.04M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Point72 Asset Management ✦ | 548.57K | Nieuw | $54.24M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Adage Capital Partners ✦ | 223.80K | Nieuw | $22.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Marshall Wace ✦ | 164.92K | Nieuw | $16.31M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Arrowstreet Capital ✦ | 160.43K | Nieuw | $15.86M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | T. Rowe Price ✦ | 76.43K | Nieuw | $7.56M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Two Sigma Investments ✦ | 60.48K | Nieuw | $5.98M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | GAMCO Investors ✦ | 48.49K | Nieuw | $4.79M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 17.41K | Nieuw | $1.72M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| The Vanguard Group | $1.07B | 0.0% |
| BlackRock | $948.69M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $387.93M | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $216.74M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $188.68M | 0.2% |
| Geode Capital Management | $176.03M | 0.0% |
| AQR Capital Management | $120.53M | 0.1% |
| Millennium Management | $102.08M | 0.1% |
| Wellington Management | $82.14M | 0.0% |
| Capital World Investors | $61.35M | 0.0% |
| Fisher Asset Management | $60.04M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $54.24M | 0.1% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 492 houders, 70.77M aandelen, $6.19B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 4.00K aand · $435,720
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie