SOPH
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +28.6% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 27 | +6 | 6.16M | $35.55M | +9 | −3 |
| Q1 2026 | 21 | +2 | 2.82M | $13.94M | +5 | −3 |
| Q4 2025 | 19 | -1 | 2.26M | $10.56M | n/a | −1 |
| Q3 2025 | 7 | 0 | 434.77K | $2.07M | n/a | n/a |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 741.15K | $2.30M | n/a | n/a |
| Q1 2025 | 4 | 0 | 662.43K | $2.20M | n/a | n/a |
| Q4 2024 | 4 | 0 | 831.10K | $2.59M | n/a | n/a |
| Q3 2024 | 4 | +1 | 782.81K | $2.85M | +1 | n/a |
| Q2 2024 | 3 | n/a | 771.51K | $3.53M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Principal Financial Group Inc | 2.36M | +67.8% | $13.64M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Ameriprise Financial Inc | 2.22M | Yeni | $12.79M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Ensign Peak Advisors, Inc | 444.65K | -0.1% | $2.57M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Sei Investments Co | 165.04K | -53.9% | $952,303 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Federated Hermes, Inc. | 141.99K | -25.3% | $819,294 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Millennium Management ✦ | 138.41K | +1264.7% | $798,620 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 7 | Renaissance Technologies ✦ | 113.30K | +89.5% | $653,741 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 108.06K | Yeni | $623,518 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 99.12K | +7.6% | $571,945 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 10 | UBS Group AG | 81.44K | -11.7% | $469,932 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Two Sigma Investments ✦ | 58.33K | +472.0% | $336,581 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 38.50K | Yeni | $222,128 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 37.50K | +61.8% | $216,359 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×4 |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 29.60K | -48.6% | $170,780 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 15 | Hrt Financial Lp | 22.53K | Yeni | $130,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Franklin Resources Inc | 22.41K | +3.9% | $129,277 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of America Corp /De/ | 22.30K | Yeni | $128,671 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Envestnet Asset Management Inc | 14.24K | Yeni | $82,182 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Cetera Investment Advisers | 11.40K | Yeni | $65,801 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Assetmark, Inc | 8.84K | +87.6% | $50,984 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Us Bancorp \De\ | 8.62K | Yeni | $49,726 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Zurcher Kantonalbank (Zurich… | 5.11K | +36.1% | $29,496 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 23 | BlackRock ✦ (pasif) | 5.09K | 0.0% | $29,345 | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 24 | Barclays Plc | 2.68K | Yeni | $15,446 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Royal Bank Of Canada | 719 | -96.3% | $4,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 26 | UBS AM, a distinct business unit of… | 77 | 0.0% | $444 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 27 | Russell Investments Group, Ltd. | 59 | 0.0% | $340 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Ameriprise Financial Inc | $12.79M | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $623,518 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $222,128 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $130,000 | 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $128,671 | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $82,182 | 0.0% |
| Cetera Investment Advisers | $65,801 | 0.0% |
| Us Bancorp \De\ | $49,726 | 0.0% |
| Barclays Plc | $15,446 | 0.0% |
Çıkıldı
| Susquehanna International… | $65,122 | idi 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $4,950 | idi 0.0% |
| JPMorgan Chase | $966 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 48 sahipler, 24.32M hisseler, $120.38M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 4.00K hisse · $28,727
Officer · 5.00K hisse · $36,303
Officer, Director · 8.50K hisse · $61,671
Officer · 5.28K hisse · $42,929
Officer · 7.39K hisse · $60,075
Officer · 31 hisse · $246
Officer · 185 hisse · $1,491
Officer, Director · 9.84K hisse · $79,971
Officer · 7.39K hisse · $60,100
Officer · 1.59K hisse · $12,897
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji