SNOW
Snowflake Inc. · Technology · Software - Application
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +3.8% ·
pay akışı +5.2% ·
net yeni pozisyonlar 0.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 169 | -1 | 211.98M | $53.87B | +9 | −11 |
| Q1 2026 | 174 | -2 | 200.83M | $30.34B | +4 | −7 |
| Q4 2025 | 175 | +1 | 223.42M | $48.97B | +3 | −1 |
| Q3 2025 | 27 | +1 | 130.76M | $29.49B | +2 | −2 |
| Q2 2025 | 24 | +2 | 95.44M | $21.35B | +2 | n/a |
| Q1 2025 | 19 | -2 | 34.00M | $4.96B | n/a | −2 |
| Q4 2024 | 21 | 0 | 37.70M | $5.82B | n/a | n/a |
| Q3 2024 | 20 | 0 | 32.62M | $3.75B | n/a | n/a |
| Q2 2024 | 20 | n/a | 34.24M | $4.62B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 28.65M | +3.1% | $6.46B | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 23.52M | +8.8% | $5.31B | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×22 |
| 3 | JPMorgan Chase ✦ | 20.45M | n/a | $4.61B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×34 |
| 4 | Fidelity (FMR) ✦ | 11.12M | +38.6% | $2.51B | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 9.17M | n/a | $2.07B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×16 |
| 6 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 7.07M | +2.7% | $1.59B | 0.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 4.56M | +3.1% | $1.03B | 0.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Wellington Management ✦ | 3.55M | +208.7% | $800.93M | 0.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 9 | AQR Capital Management ✦ | 3.46M | -3.5% | $779.80M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 10 | Goldman Sachs Group ✦ | 3.46M | n/a | $779.71M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 11 | Baillie Gifford ✦ | 2.80M | -1.9% | $630.54M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 12 | Altimeter Capital ✦ | 2.43M | -14.1% | $547.72M | 7.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 13 | T. Rowe Price ✦ | 2.34M | -44.5% | $527.47M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Coatue Management ✦ | 1.96M | Yeni | $441.28M | 1.1% | New | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 15 | Citadel Advisors ✦ | 1.43M | +99.6% | $322.36M | 0.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Arrowstreet Capital ✦ | 1.23M | +58.9% | $276.75M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 17 | Point72 Asset Management ✦ | 1.22M | -54.6% | $274.13M | 0.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 18 | Gotham Asset Management ✦ | 956.54K | +68.4% | $215.75M | 0.9% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 19 | Renaissance Technologies ✦ | 579.45K | -19.2% | $130.69M | 0.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Millennium Management ✦ | 456.37K | -8.8% | $102.93M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 21 | Soros Fund Management ✦ | 258.13K | -5.6% | $58.22M | 1.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 22 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 40.84K | -89.7% | $9.21M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 23 | Bridgewater Associates ✦ | 31.77K | +245.0% | $7.17M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 24 | Marshall Wace ✦ | 16.27K | +406.5% | $3.67M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 25 | Two Sigma Investments ✦ | 16.05K | -98.7% | $3.62M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Capital World Investors ✦ | 2.93K | Yeni | $660,065 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | GAMCO Investors ✦ | 1.98K | +1.4% | $447,491 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Coatue Management | $441.28M | 1.1% |
| Capital World Investors | $660,065 | 0.0% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $944.89M | idi 0.1% |
| Fisher Asset Management | $206,061 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1,267 sahipler, 241.37M hisseler, $35.53B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 50.00K hisse · $16.67M
Director · 50.00K hisse · $16.95M
Officer · 755 hisse · $253,953
Officer · 2.62K hisse · $903,279
Director · 7.53K hisse · $2.55M
Director · 6.67K hisse · $2.22M
Director · 25.27K hisse · $8.47M
Director · 25.16K hisse · $8.41M
Director · 9.84K hisse · $3.31M
Director · 2.51K hisse · $850,875
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji