SMTC
Semtech Corporation · Technology · Semiconductors
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 138 | +16 | 67.03M | $10.70B | +22 | −7 |
| Q1 2026 | 126 | -1 | 75.53M | $5.43B | +7 | −9 |
| Q4 2025 | 126 | -1 | 78.63M | $6.42B | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 20 | +1 | 41.94M | $3.00B | +2 | −2 |
| Q2 2025 | 17 | -1 | 37.14M | $1.68B | n/a | −1 |
| Q1 2025 | 15 | -1 | 11.91M | $409.73M | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 16 | +4 | 13.28M | $821.16M | +4 | n/a |
| Q3 2024 | 11 | +1 | 5.92M | $270.38M | +2 | −1 |
| Q2 2024 | 10 | n/a | 8.64M | $258.27M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 3.81M | n/a | $235.71M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Wellington Management ✦ | 2.14M | +827.0% | $132.55M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.82M | +12.2% | $112.32M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Millennium Management ✦ | 1.22M | -15.0% | $75.64M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Fisher Asset Management ✦ | 939.49K | -10.1% | $58.11M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Two Sigma Investments ✦ | 610.04K | +2.2% | $37.73M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Capital World Investors ✦ | 600.00K | Yeni | $37.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 555.58K | +48.8% | $34.36M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | T. Rowe Price ✦ | 478.14K | +405.4% | $29.57M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Point72 Asset Management ✦ | 445.02K | Yeni | $27.52M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Renaissance Technologies ✦ | 405.52K | -11.0% | $25.08M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Soros Fund Management ✦ | 100.00K | Yeni | $6.18M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Gotham Asset Management ✦ | 66.20K | +269.5% | $4.09M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | AQR Capital Management ✦ | 55.53K | +25.2% | $3.43M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 19.01K | Yeni | $1.18M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Marshall Wace ✦ | 9.28K | +73.1% | $573,782 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Capital World Investors | $37.11M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $27.52M | 0.1% |
| Soros Fund Management | $6.18M | 0.2% |
| D. E. Shaw & Co. | $1.18M | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 434 sahipler, 99.02M hisseler, $7.43B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 2.77K hisse · $526,508
Officer, Director · 2.00K hisse · $382,420
Director · 500 hisse · $86,305
Director · 5.32K hisse · $877,978
Officer · 683 hisse · $109,212
Director · 1.50K hisse · $217,500
Officer, Director · 2.00K hisse · $277,420
Director · 500 hisse · $67,740
Officer, Director · 2.00K hisse · $280,000
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji