SEV
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 172.22K | Yeni | $738,845 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 107.15K | Yeni | $459,681 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | BlackRock ✦ (pasif) | 39.77K | Yeni | $170,635 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Jane Street Group, Llc | 26.44K | n/a | $113,415 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Susquehanna International Group, Llp | 24.28K | n/a | $104,170 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 16.70K | Yeni | $71,643 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Northern Trust Corp | 13.61K | n/a | $58,365 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Squarepoint Ops LLC | 10.55K | n/a | $45,242 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | UBS Group AG | 6.66K | n/a | $28,588 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Osaic Holdings, Inc. | 5.12K | n/a | $21,960 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 2.77K | Yeni | $11,905 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Wells Fargo & Company/Mn | 534 | n/a | $2,291 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Royal Bank Of Canada | 250 | n/a | $1,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Jones Financial Companies Lllp | 226 | n/a | $970 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Bank Of America Corp /De/ | 87 | n/a | $373 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| The Vanguard Group | $738,845 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $459,681 | 0.0% |
| BlackRock | $170,635 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $71,643 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $11,905 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 33 sahipler, 1.11M hisseler, $2.87M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 15.76K hisse · $32,940
Director · 13.61K hisse · $28,449
Officer, Director, 10% owner · 5.99K hisse · $11,329
Officer, Director, 10% owner · 5.99K hisse · $11,329
Officer, Director, 10% owner · 6.52K hisse · $11,535
Officer, Director, 10% owner · 6.52K hisse · $11,535
Officer, Director, 10% owner · 7.98K hisse · $18,584
Officer, Director, 10% owner · 7.97K hisse · $18,582
Officer, Director, 10% owner · 7.65K hisse · $18,735
Officer, Director, 10% owner · 7.65K hisse · $18,735
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji