SBUX
Starbucks Corporation · Consumer Cyclical · Restaurants
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 171 | n/a | 835.32M | $85.35B | +6 | −4 |
| Q1 2026 | 172 | n/a | 811.10M | $72.63B | +2 | −8 |
| Q4 2025 | 176 | n/a | 839.36M | $70.68B | +3 | −1 |
| Q3 2025 | 24 | n/a | 453.61M | $38.37B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 22 | n/a | 426.05M | $39.03B | n/a | −2 |
| Q1 2025 | 21 | n/a | 218.36M | $21.41B | n/a | −3 |
| Q4 2024 | 24 | n/a | 206.98M | $18.88B | +3 | −1 |
| Q3 2024 | 21 | n/a | 138.04M | $13.45B | +3 | −1 |
| Q2 2024 | 19 | n/a | 85.05M | $6.62B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 54.92M | +20.1% | $5.01B | 0.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 47.56M | n/a | $4.34B | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 24.83M | +2.3% | $2.26B | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Wellington Management ✦ | 15.87M | +4.8% | $1.45B | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×8 |
| 5 | T. Rowe Price ✦ | 14.23M | -21.7% | $1.30B | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Norges Bank ✦ (pasif) | 13.64M | +3.7% | $1.24B | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Fisher Asset Management ✦ | 11.92M | +1.3% | $1.09B | 0.4% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Lone Pine Capital ✦ | 6.48M | +59.8% | $590.85M | 4.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Viking Global Investors ✦ | 5.34M | +220.9% | $487.65M | 1.6% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 4.92M | +3086.4% | $448.55M | 0.4% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Millennium Management ✦ | 1.36M | +544.6% | $123.75M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Marshall Wace ✦ | 1.27M | +11963.4% | $115.79M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 13 | Point72 Asset Management ✦ | 1.24M | Yeni | $113.00M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Adage Capital Partners ✦ | 985.06K | -3.1% | $89.89M | 0.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Baillie Gifford ✦ | 737.97K | -0.8% | $67.34M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 16 | Markel Group ✦ | 617.32K | +2.8% | $56.33M | 0.5% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | Renaissance Technologies ✦ | 369.78K | Yeni | $33.74M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 341.88K | -54.1% | $31.20M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Bridgewater Associates ✦ | 200.06K | -45.4% | $18.26M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 20 | AQR Capital Management ✦ | 93.89K | -9.3% | $8.57M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 21 | Two Sigma Investments ✦ | 37.80K | -0.3% | $3.45M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 22 | Gotham Asset Management ✦ | 21.41K | -7.2% | $1.95M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Arrowstreet Capital ✦ | 6.60K | Yeni | $602,433 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | GAMCO Investors ✦ | 2.86K | +3.5% | $260,975 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Point72 Asset Management | $113.00M | 0.3% |
| Renaissance Technologies | $33.74M | 0.1% |
| Arrowstreet Capital | $602,433 | 0.0% |
Çıkıldı
| Duquesne Family Office | $5.10M | idi 0.2% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 2,310 sahipler, 922.51M hisseler, $80.24B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 1.64K hisse · $155,501
Officer · 2.23K hisse · $235,382
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji