★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

RTX

RTX Corporation · Industrials · Aerospace & Defense

183.02 -2.0% marktkapitalisatie $246.67B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 22:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
25Gevolgde houders
+2Δ houders
469.01MGehouden aandelen
$68.47BGerapporteerde waarde
+3Nieuwe posities
−1Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 55/100 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +8.7% · aandelenstroom +0.3% · netto nieuwe posities +8.0% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 176 +2 896.43M $169.99B +7 −6
Q1 2026 178 -1 886.73M $170.71B +6 −8
Q4 2025 178 +1 941.46M $172.48B +2 —
Q3 2025 26 -1 532.60M $89.10B — −2
Q2 2025 25 +2 469.01M $68.47B +3 −1
Q1 2025 20 -1 240.37M $31.82B — −1
Q4 2024 21 0 234.89M $27.17B +1 −1
Q3 2024 20 +2 118.09M $14.29B +2 —
Q2 2024 18 — 121.13M $12.15B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 122.07M — $17.83B 0.3% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 State Street Global Advisors ✦ (passief) 112.71M +0.5% $16.46B 0.6% ▲ Add 3 SEC ↗
3 BlackRock ✦ (passief) 98.35M — $14.36B 0.3% n/c 1 SEC ↗ ×21
4 Dodge & Cox ✦ 41.75M -1.4% $6.10B 3.4% ▼ Trim 5 SEC ↗
5 Geode Capital Management ✦ (passief) 29.13M +1.4% $4.24B 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
6 Fisher Asset Management ✦ 20.60M +4.2% $3.01B 1.2% ▲ Add 5 SEC ↗
7 Norges Bank ✦ (passief) 16.16M +2.6% $2.36B 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗
8 Capital World Investors ✦ 8.88M +26.8% $1.30B 0.2% ▲ Add 3 SEC ↗
9 Fidelity (FMR) ✦ 6.76M — $987.04M 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×6
10 Wellington Management ✦ 2.83M +20.8% $413.29M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×6
11 T. Rowe Price ✦ 2.71M -6.0% $395.02M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
12 Citadel Advisors ✦ 1.34M +738.0% $196.00M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
13 AQR Capital Management ✦ 1.19M -23.0% $173.61M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×6
14 Adage Capital Partners ✦ 1.13M -25.9% $164.79M 0.3% ▼ Trim 5 SEC ↗
15 Millennium Management ✦ 806.02K -53.8% $117.70M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗
16 Appaloosa ✦ 585.00K Nieuw $85.42M 1.3% New 1 SEC ↗
17 Point72 Asset Management ✦ 534.83K -8.5% $78.10M 0.2% ▼ Trim 5 SEC ↗
18 Marshall Wace ✦ 458.73K -84.0% $66.98M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×3
19 PRIMECAP Management ✦ 384.43K -0.2% $56.13M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
20 Markel Group ✦ 224.00K 0.0% $32.71M 0.3% Held 5 SEC ↗ ×2
21 D. E. Shaw & Co. ✦ 175.02K -10.6% $25.56M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
22 Gotham Asset Management ✦ 113.54K +30.5% $16.58M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
23 Soros Fund Management ✦ 71.80K Nieuw $10.48M 0.3% New 1 SEC ↗
24 Arrowstreet Capital ✦ 35.32K Nieuw $5.16M 0.0% New 1 SEC ↗
25 GAMCO Investors ✦ 17.45K +2.0% $2.55M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Appaloosa $85.42M 1.3%
Soros Fund Management $10.48M 0.3%
Arrowstreet Capital $5.16M 0.0%

Verlaten

Renaissance Technologies $8.46M was 0.0%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 10 houders, 96.27K aandelen, $18.42M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Aug 18 Maharajh Ramsaran

Officer · 13.65K aand · $3.06M

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API