RKLB
Rocket Lab USA, Inc. · Industrials · Aerospace & Defense
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 39.68M | — | $1.42B | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 22.76M | — | $814.05M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×17 |
| 3 | Capital World Investors ✦ | 13.22M | Nieuw | $472.86M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 11.48M | Nieuw | $410.57M | 0.4% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 10.91M | Nieuw | $390.33M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 7.00M | Nieuw | $250.31M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Norges Bank ✦ (passief) | 4.61M | Nieuw | $164.75M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Baillie Gifford ✦ | 4.39M | Nieuw | $157.07M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Fidelity (FMR) ✦ | 3.68M | — | $131.53M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 10 | ARK Investment Management ✦ | 2.47M | Nieuw | $88.37M | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | T. Rowe Price ✦ | 2.03M | Nieuw | $72.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 1.53M | Nieuw | $54.87M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Millennium Management ✦ | 1.16M | Nieuw | $41.64M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Point72 Asset Management ✦ | 383.51K | Nieuw | $13.72M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | AQR Capital Management ✦ | 171.89K | Nieuw | $6.15M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 16 | Two Sigma Investments ✦ | 60.75K | Nieuw | $2.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Fisher Asset Management ✦ | 7.67K | Nieuw | $274,397 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Capital World Investors | $472.86M | 0.1% |
| D. E. Shaw & Co. | $410.57M | 0.4% |
| State Street Global Advisors | $390.33M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $250.31M | 0.0% |
| Norges Bank | $164.75M | 0.0% |
| Baillie Gifford | $157.07M | 0.1% |
| ARK Investment Management | $88.37M | 0.6% |
| T. Rowe Price | $72.53M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $54.87M | 0.0% |
| Millennium Management | $41.64M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $13.72M | 0.0% |
| AQR Capital Management | $6.15M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 859 houders, 279.10M aandelen, $17.59B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 67.26K aand · $4.19M
Officer · 72.90K aand · $4.59M
Officer · 19.80K aand · $1.32M
Officer · 4.60K aand · $305,882
Officer · 458 aand · $30,933
Officer · 1.43K aand · $96,304
Officer · 15.30K aand · $1.01M
Officer · 2.05K aand · $146,183
Officer · 619 aand · $43,042
Officer · 20 aand · $1,404
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie