★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

PYPL

PayPal Holdings, Inc. · Financial Services · Financial - Credit Services

56.70 -0.8% marktkapitalisatie $48.50B koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
24Gevolgde houders
+2Δ houders
112.69MGehouden aandelen
$7.34BGerapporteerde waarde
+2Nieuwe posities
−0Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 52/100 2 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●○○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +9.1% · aandelenstroom +2.4% · netto nieuwe posities +8.3% · formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 165 +2 495.34M $21.42B +5 −4
Q1 2026 167 -10 501.93M $22.71B +2 −13
Q4 2025 176 -3 594.79M $34.72B +1 −3
Q3 2025 28 +1 295.37M $19.80B +2 −2
Q2 2025 25 -2 280.28M $20.82B n/a −2
Q1 2025 24 +2 112.69M $7.34B +2 n/a
Q4 2024 22 -1 110.02M $9.39B n/a −1
Q3 2024 22 -1 64.87M $5.06B n/a −1
Q2 2024 23 n/a 72.87M $4.22B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q1 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 State Street Global Advisors ✦ (passief) 44.54M +2.0% $2.91B 0.1% ▲ Add 2 SEC ↗
2 Geode Capital Management ✦ (passief) 22.13M +1.8% $1.44B 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗ ×2
3 Norges Bank ✦ (passief) 12.65M -0.6% $825.52M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗
4 PRIMECAP Management ✦ 5.97M +0.5% $389.79M 0.3% ▲ Add 4 SEC ↗
5 Coatue Management ✦ 5.24M -34.3% $341.78M 1.5% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×2
6 Bridgewater Associates ✦ 3.60M +52.5% $234.60M 1.1% ▲ Add 4 SEC ↗
7 AQR Capital Management ✦ 3.50M +15.8% $224.00M 0.2% ▲ Add 4 SEC ↗ ×7
8 Marshall Wace ✦ 3.13M +2.6% $204.00M 0.3% ▲ Add 4 SEC ↗ ×3
9 Millennium Management ✦ 3.06M +308.5% $199.39M 0.2% ▲ Add 4 SEC ↗
10 Arrowstreet Capital ✦ 2.46M +19.5% $160.63M 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗
11 T. Rowe Price ✦ 1.76M -6.5% $114.66M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×2
12 Glenview Capital ✦ 1.22M Nieuw $79.39M 2.0% New 1 SEC ↗
13 Citadel Advisors ✦ 880.54K +14.2% $57.46M 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗ ×2
14 Adage Capital Partners ✦ 727.88K -15.5% $47.49M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗
15 Renaissance Technologies ✦ 473.93K Nieuw $30.92M 0.0% New 1 SEC ↗
16 Wellington Management ✦ 428.66K -6.0% $27.97M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×3
17 Gotham Asset Management ✦ 345.93K +23.6% $22.57M 0.2% ▲ Add 4 SEC ↗
18 D. E. Shaw & Co. ✦ 240.67K -86.7% $15.70M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×2
19 ARK Investment Management ✦ 165.49K -9.7% $10.80M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗
20 Baillie Gifford ✦ 125.30K -24.9% $8.18M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×3
21 Two Sigma Investments ✦ 21.45K -93.0% $1.40M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
22 Fisher Asset Management ✦ 12.81K -3.1% $835,680 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
23 GAMCO Investors ✦ 11.20K +14.2% $746,205 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗
24 Dodge & Cox ✦ 7.58K -31.4% $494,269 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Glenview Capital $79.39M 2.0%
Renaissance Technologies $30.92M 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,486 houders, 640.45M aandelen, $27.95B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 03 Kereere Suzan

Officer · 995 aand · $55,512

Sep 03 Keller Frank

Officer · 2.43K aand · $132,716

Sep 03 Keller Frank

Officer · 1.00K aand · $55,741

Sep 03 Keller Frank

Officer · 1.19K aand · $67,199

Sep 03 Kereere Suzan

Officer · 1.10K aand · $59,981

Sep 03 Kereere Suzan

Officer · 1.28K aand · $72,790

Sep 03 Natali Chris

Officer · 552 aand · $30,250

Aug 18 Kereere Suzan

Officer · 800 aand · $49,124

Aug 18 Kereere Suzan

Officer · 3.36K aand · $204,599

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Jul 29 SC 13G/A: BlackRock, Inc.

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q1 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API