PINS
Pinterest, Inc. · Communication Services · Internet Content & Information
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +5.0% ·
pay akışı +2.6% ·
net yeni pozisyonlar +4.8%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 150 | +1 | 410.67M | $8.64B | +13 | −13 |
| Q1 2026 | 153 | -8 | 420.84M | $7.72B | +7 | −16 |
| Q4 2025 | 160 | -2 | 473.35M | $12.26B | +2 | −3 |
| Q3 2025 | 24 | -2 | 242.18M | $7.79B | +1 | −4 |
| Q2 2025 | 24 | -2 | 236.85M | $8.49B | — | −2 |
| Q1 2025 | 23 | +2 | 149.73M | $4.64B | +3 | −1 |
| Q4 2024 | 21 | +1 | 146.20M | $4.24B | +3 | −2 |
| Q3 2024 | 19 | 0 | 129.44M | $4.19B | +2 | −2 |
| Q2 2024 | 19 | — | 128.23M | $5.65B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elliott Investment Management ✦ | 28.00M | 0.0% | $812.00M | 9.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 2 | T. Rowe Price ✦ | 25.43M | +104.3% | $737.53M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 13.06M | — | $378.80M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 12.35M | -40.2% | $358.20M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 11.55M | -39.3% | $334.98M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 6 | Marshall Wace ✦ | 10.70M | +134.1% | $310.35M | 0.4% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 9.65M | +1.9% | $279.28M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Baillie Gifford ✦ | 8.92M | -8.2% | $258.62M | 0.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | AQR Capital Management ✦ | 4.77M | +43.8% | $138.39M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 10 | ARK Investment Management ✦ | 4.39M | +0.4% | $127.21M | 1.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | PRIMECAP Management ✦ | 4.03M | -0.2% | $116.79M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Bridgewater Associates ✦ | 3.54M | +124.1% | $102.79M | 0.5% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Millennium Management ✦ | 3.46M | +3.4% | $100.48M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Citadel Advisors ✦ | 2.54M | +42.9% | $73.80M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 2.12M | +1456.5% | $61.35M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Renaissance Technologies ✦ | 742.36K | Yeni | $21.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Glenview Capital ✦ | 358.36K | Yeni | $10.39M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Gotham Asset Management ✦ | 265.06K | +18.7% | $7.69M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Adage Capital Partners ✦ | 250.00K | -16.7% | $7.25M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Two Sigma Investments ✦ | 58.87K | +25.8% | $1.71M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Arrowstreet Capital ✦ | 9.63K | Yeni | $279,299 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Renaissance Technologies | $21.53M | 0.0% |
| Glenview Capital | $10.39M | 0.3% |
| Arrowstreet Capital | $279,299 | 0.0% |
Çıkıldı
| Point72 Asset Management | $153.83M | idi 0.5% |
| Coatue Management | $54.34M | idi 0.2% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 553.00K hisseler, $10,142 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $940,791
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $921,600
Officer · 12.24K hisse · $244,861
Director · 1.05K hisse · $21,000
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $877,617
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $859,388
Officer · 29.55K hisse · $549,841
Officer · 14.10K hisse · $256,773
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $853,453
Director, 10% owner · 46.88K hisse · $913,903
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji