★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

PCAR

PACCAR Inc · Industrials · Industrial - Machinery

107.98 -0.1% marktkapitalisatie $56.84B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 22:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
21Gevolgde houders
+4Δ houders
176.65MGehouden aandelen
$16.79BGerapporteerde waarde
+4Nieuwe posities
−0Uitstappen
Strongly Rising Overtuigingsscore 76/100 4 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●●○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +23.5% · aandelenstroom +3.3% · netto nieuwe posities +19.0% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 164 +1 321.28M $38.57B +5 −5
Q1 2026 167 +8 313.17M $36.14B +10 −3
Q4 2025 158 0 354.85M $38.90B +1 —
Q3 2025 21 -2 193.54M $19.03B — −3
Q2 2025 21 +4 176.65M $16.79B +4 —
Q1 2025 14 0 68.13M $6.63B +1 −1
Q4 2024 14 -1 65.73M $6.91B — −1
Q3 2024 14 -1 41.90M $4.13B +1 −2
Q2 2024 15 — 38.10M $3.92B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 62.63M — $5.95B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 BlackRock ✦ (passief) 35.26M — $3.35B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×22
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 22.53M +1.0% $2.14B 0.1% ▲ Add 3 SEC ↗
4 Wellington Management ✦ 22.00M +9.0% $2.09B 0.4% ▲ Add 5 SEC ↗ ×6
5 Geode Capital Management ✦ (passief) 12.46M +1.3% $1.18B 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
6 Fisher Asset Management ✦ 5.15M -0.9% $489.58M 0.2% ▼ Trim 5 SEC ↗
7 Fidelity (FMR) ✦ 5.05M — $480.30M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×5
8 Norges Bank ✦ (passief) 4.97M +1.2% $472.52M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
9 D. E. Shaw & Co. ✦ 1.30M +531.6% $123.16M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
10 Citadel Advisors ✦ 1.23M Nieuw $117.14M 0.1% New 1 SEC ↗ ×2
11 Gates Foundation Trust ✦ 1.00M 0.0% $95.06M 0.2% Held 4 SEC ↗
12 AQR Capital Management ✦ 819.78K +24.3% $77.63M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×6
13 T. Rowe Price ✦ 806.96K +0.4% $76.71M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
14 Millennium Management ✦ 624.21K +3896.2% $59.34M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
15 Adage Capital Partners ✦ 480.80K +0.5% $45.70M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
16 Marshall Wace ✦ 232.70K +688.8% $22.12M 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗ ×2
17 Renaissance Technologies ✦ 45.32K Nieuw $4.31M 0.0% New 1 SEC ↗
18 GAMCO Investors ✦ 37.42K +27.7% $3.56M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
19 Gotham Asset Management ✦ 20.42K +99.8% $1.94M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
20 Capital World Investors ✦ 7.10K Nieuw $675,306 0.0% New 1 SEC ↗
21 Two Sigma Investments ✦ 5.14K Nieuw $488,608 0.0% New 1 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Citadel Advisors $117.14M 0.1%
Renaissance Technologies $4.31M 0.0%
Capital World Investors $675,306 0.0%
Two Sigma Investments $488,608 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,068 houders, 363.06M aandelen, $40.99B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API