PB
Prosperity Bancshares, Inc. · Financial Services · Banks - Regional
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +3.1% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 115 | +5 | 64.63M | $4.73B | +10 | −6 |
| Q1 2026 | 114 | -5 | 60.68M | $4.08B | +4 | −10 |
| Q4 2025 | 120 | -1 | 65.33M | $4.52B | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 20 | 0 | 37.15M | $2.47B | — | −1 |
| Q2 2025 | 18 | +2 | 32.68M | $2.30B | +3 | −1 |
| Q1 2025 | 13 | +3 | 11.63M | $832.04M | +4 | −1 |
| Q4 2024 | 10 | -2 | 11.28M | $853.08M | — | −2 |
| Q3 2024 | 11 | -1 | 6.07M | $436.47M | +2 | −3 |
| Q2 2024 | 12 | — | 6.13M | $374.51M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 5.08M | -8.7% | $365.24M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Wellington Management ✦ | 1.87M | -2.7% | $133.40M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.78M | +5.7% | $126.83M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 1.05M | +14.5% | $74.80M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 5 | AQR Capital Management ✦ | 866.22K | +56.2% | $61.01M | 0.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×5 |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 228.37K | Yeni | $16.30M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Millennium Management ✦ | 212.30K | -29.4% | $15.15M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 8 | Point72 Asset Management ✦ | 177.59K | Yeni | $12.67M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Arrowstreet Capital ✦ | 176.29K | -19.2% | $12.58M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 10 | T. Rowe Price ✦ | 68.18K | +13.4% | $4.87M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 11 | Fisher Asset Management ✦ | 54.91K | +0.1% | $3.92M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 51.69K | Yeni | $3.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 22.08K | Yeni | $1.58M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Renaissance Technologies | $16.30M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $12.67M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $3.69M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $1.58M | 0.0% |
Çıkıldı
| Marshall Wace | $1.12M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 426 sahipler, 86.50M hisseler, $5.62B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 452 hisse · $29,917
Director · 100 hisse · $6,622
Director · 48 hisse · $3,198
Director · 500 hisse · $33,109
Director · 500 hisse · $32,891
Director · 100 hisse · $6,581
Director · 500 hisse · $32,891
Director · 452 hisse · $30,135
Director · 100 hisse · $6,650
Director · 421 hisse · $28,064
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji