ORCL
Oracle Corporation · Technology · Software - Infrastructure
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı -0.6% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 179 | -1 | 1.01B | $147.95B | +5 | −8 |
| Q1 2026 | 185 | 0 | 973.89M | $143.12B | +6 | −7 |
| Q4 2025 | 184 | +1 | 1.08B | $210.48B | +3 | −1 |
| Q3 2025 | 26 | -2 | 658.93M | $185.27B | — | −3 |
| Q2 2025 | 26 | +2 | 510.40M | $111.56B | +2 | — |
| Q1 2025 | 21 | 0 | 184.43M | $25.77B | — | — |
| Q4 2024 | 21 | 0 | 184.20M | $30.68B | +1 | −1 |
| Q3 2024 | 20 | -1 | 113.71M | $19.35B | +1 | −2 |
| Q2 2024 | 21 | — | 109.39M | $15.43B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 71.61M | — | $11.93B | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 35.81M | +1.8% | $5.95B | 0.5% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Fisher Asset Management ✦ | 18.00M | +0.6% | $3.00B | 1.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 13.30M | +15.4% | $2.22B | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 12.70M | +0.2% | $2.12B | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | PRIMECAP Management ✦ | 12.16M | -3.8% | $2.03B | 1.6% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 6.96M | -11.3% | $1.16B | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Arrowstreet Capital ✦ | 6.16M | +8.2% | $1.03B | 0.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 1.48M | -12.5% | $247.35M | 0.4% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Adage Capital Partners ✦ | 1.45M | -6.1% | $241.25M | 0.4% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Appaloosa ✦ | 1.40M | -11.0% | $233.30M | 3.6% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | AQR Capital Management ✦ | 1.03M | +51.1% | $171.03M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 13 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 963.51K | +1.6% | $160.56M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 14 | Millennium Management ✦ | 564.02K | -1.6% | $93.99M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Citadel Advisors ✦ | 175.22K | -80.3% | $29.20M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Wellington Management ✦ | 172.48K | +200.4% | $28.74M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | Bridgewater Associates ✦ | 88.48K | Yeni | $14.74M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Gotham Asset Management ✦ | 85.10K | -3.9% | $14.18M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 19 | GAMCO Investors ✦ | 46.81K | +131.2% | $7.80M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Marshall Wace ✦ | 34.46K | -98.3% | $5.74M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 21 | Two Sigma Investments ✦ | 13.30K | 0.0% | $2.22M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bridgewater Associates | $14.74M | 0.1% |
Çıkıldı
| Soros Fund Management | $16.76M | idi 0.5% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 451.10K hisseler, $66,361 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 22.56K hisse · $3.42M
Officer · 2.63K hisse · $399,123
Officer · 10.88K hisse · $1.52M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji