NVDA
NVIDIA Corporation · Technology · Semiconductors
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı +1.1% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 199 | 0 | 13.66B | $2.73T | +2 | −3 |
| Q1 2026 | 203 | +2 | 13.51B | $2.35T | +4 | −3 |
| Q4 2025 | 200 | 0 | 14.47B | $2.70T | +1 | — |
| Q3 2025 | 36 | 0 | 9.19B | $1.71T | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 34 | 0 | 8.06B | $1.27T | — | — |
| Q1 2025 | 31 | +2 | 2.83B | $306.60B | +2 | — |
| Q4 2024 | 29 | 0 | 2.90B | $389.47B | — | — |
| Q3 2024 | 28 | 0 | 1.89B | $229.63B | +1 | −1 |
| Q2 2024 | 28 | — | 1.90B | $234.74B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 2.23B | — | $352.70B | 5.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.91B | — | $301.73B | 5.8% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | Fidelity (FMR) ✦ | 997.98M | — | $157.67B | 8.9% | n/c | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 978.21M | +1.0% | $154.56B | 5.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 579.21M | +1.5% | $91.15B | 6.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | T. Rowe Price ✦ | 406.33M | +8.4% | $64.20B | 7.3% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Norges Bank ✦ (pasif) | 325.25M | +4.3% | $51.39B | 6.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Wellington Management ✦ | 146.23M | +6.8% | $23.10B | 4.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×9 |
| 9 | Capital World Investors ✦ | 142.98M | +2.4% | $22.59B | 3.3% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 10 | Fisher Asset Management ✦ | 82.51M | -9.1% | $13.04B | 5.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Baillie Gifford ✦ | 49.06M | +4.6% | $7.75B | 5.8% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 12 | Arrowstreet Capital ✦ | 28.39M | -46.8% | $4.48B | 3.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 13 | Adage Capital Partners ✦ | 22.54M | +0.2% | $3.56B | 6.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 14 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 20.32M | +66.8% | $3.21B | 3.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | PRIMECAP Management ✦ | 20.32M | -1.1% | $3.21B | 2.5% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 19.62M | +2.2% | $3.07B | 2.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×9 |
| 17 | Marshall Wace ✦ | 13.23M | +120.6% | $2.09B | 2.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×5 |
| 18 | Tiger Global Management ✦ | 11.71M | +6.8% | $1.85B | 5.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 19 | Coatue Management ✦ | 11.49M | +34.4% | $1.82B | 5.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×8 |
| 20 | Altimeter Capital ✦ | 8.25M | +15.4% | $1.30B | 18.8% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 21 | Citadel Advisors ✦ | 8.09M | +414.0% | $1.28B | 1.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Millennium Management ✦ | 8.08M | -12.6% | $1.28B | 1.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 23 | Renaissance Technologies ✦ | 7.42M | +584.1% | $1.17B | 1.6% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 24 | Bridgewater Associates ✦ | 7.23M | +154.4% | $1.14B | 4.6% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 25 | Point72 Asset Management ✦ | 6.42M | +207.2% | $1.01B | 2.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 26 | Viking Global Investors ✦ | 3.68M | -43.7% | $581.71M | 1.7% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 27 | Third Point ✦ | 2.80M | +93.1% | $442.37M | 5.8% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 28 | Gotham Asset Management ✦ | 2.27M | +6.6% | $358.88M | 2.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 29 | Two Sigma Investments ✦ | 1.89M | -18.8% | $299.17M | 0.6% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 30 | Appaloosa ✦ | 1.75M | +483.3% | $276.48M | 4.3% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 31 | ARK Investment Management ✦ | 1.01M | +186.3% | $160.05M | 1.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 32 | Soros Fund Management ✦ | 540.29K | +835.5% | $85.36M | 2.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 33 | GAMCO Investors ✦ | 316.69K | +5.3% | $50.03M | 0.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 34 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 16.70K | +284.8% | $2.64M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 2.30M hisseler, $401,329 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 4.50K hisse · $1.01M
Officer · 13.48K hisse · $3.01M
Officer · 12.48K hisse · $2.77M
Director · 1.36M hisse · $297.94M
Director · 10.00K hisse · $2.20M
Officer · 4.68K hisse · $1.02M
Officer · 20.37K hisse · $4.46M
Officer · 9.87K hisse · $2.17M
Director · 197.18K hisse · $45.43M
Director · 237.82K hisse · $54.98M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
Nvidia Corp. Chief Executive Officer Jensen Huang says his company would stop selling chips to a customer that was…
Bloomberg TechnologyBloomberg's Ed Ludlow breaks down ASML's earnings after the company raised its sales forecast for 2026 and said it aims…
Bloomberg TechnologyNvidia stock was wavering as it outlined investments in European AI start-ups and safety initiatives.
BarronsLSEG teams up with NVIDIA for faster market data processing
ReutersNvidia pledges $250 million to boost UK AI safety research
Reuters