NUCL
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom -7.6% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Versnippering van eigendom — meer houders, kleinere totale positie
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alyeska Investment Group, L.P. | 373.01K | -87.2% | $3.58M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 224.02K | Nieuw | $2.15M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 181.33K | +995.4% | $1.74M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | LMR Partners LLP | 1.13M | +82.8% | $1.64M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Vanguard Capital Management Llc | 166.20K | Nieuw | $1.60M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Barclays Plc | 800.02K | Nieuw | $1.16M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | UBS Group AG | 78.45K | +40.6% | $753,933 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 8 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 73.35K | Nieuw | $704,894 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 70.89K | +3625.3% | $681,282 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Northern Trust Corp | 32.17K | Nieuw | $309,134 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Peak6 Llc | 174.64K | Nieuw | $253,228 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 87.88K | 0.0% | $127,430 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 13 | LPL Financial LLC | 13.14K | Nieuw | $126,247 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Hrt Financial Lp | 36.36K | +151.8% | $52,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Wells Fargo & Company/Mn | 2.90K | Nieuw | $27,869 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Osaic Holdings, Inc. | 2.87K | -28.6% | $24,724 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | Royal Bank Of Canada | 2.17K | +17983.3% | $21,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Bnp Paribas Financial Markets | 2.13K | Nieuw | $20,517 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Us Bancorp \De\ | 10.44K | +2272.7% | $18,728 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | Jones Financial Companies Lllp | 359 | Nieuw | $3,551 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| BlackRock | $2.15M | 0.0% |
| Vanguard Capital Management… | $1.60M | 0.0% |
| Barclays Plc | $1.16M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $704,894 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $309,134 | 0.0% |
| Peak6 Llc | $253,228 | 0.0% |
| LPL Financial LLC | $126,247 | 0.0% |
| Wells Fargo & Company/Mn | $27,869 | 0.0% |
| Bnp Paribas Financial Markets | $20,517 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $3,551 | 0.0% |
Verlaten
| Goldman Sachs Group | $126,436 | was 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $118,095 | was 0.0% |
| Russell Investments Group… | $653 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 28 houders, 3.77M aandelen, $28.06M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.