NTSK
Netskope, Inc. Class A Common Stock · Technology · Software - Infrastructure
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 3.52M | Yeni | $80.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Fidelity (FMR) ✦ | 2.43M | Yeni | $55.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | Goldman Sachs Group ✦ | 1.47M | n/a | $33.50M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.20M | Yeni | $27.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×8 |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 1.09M | Yeni | $24.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Tiger Global Management ✦ | 500.00K | Yeni | $11.37M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Millennium Management ✦ | 487.95K | Yeni | $11.09M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Altimeter Capital ✦ | 325.00K | Yeni | $7.39M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Soros Fund Management ✦ | 215.22K | Yeni | $4.89M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 205.00K | Yeni | $4.66M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 87.95K | n/a | $2.00M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 12 | Marshall Wace ✦ | 74.07K | Yeni | $1.68M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | JPMorgan Chase ✦ | 680 | n/a | $15,456 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| The Vanguard Group | $80.01M | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $55.29M | 0.0% |
| BlackRock | $27.29M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $24.69M | 0.0% |
| Tiger Global Management | $11.37M | 0.0% |
| Millennium Management | $11.09M | 0.0% |
| Altimeter Capital | $7.39M | 0.1% |
| Soros Fund Management | $4.89M | 0.1% |
| D. E. Shaw & Co. | $4.66M | 0.0% |
| Marshall Wace | $1.68M | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 173 sahipler, 145.16M hisseler, $1.23B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 10.62K hisse · $158,253
10% owner · 10.62K hisse · $158,253
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji