★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

NSC

Norfolk Southern Corporation · Industrials · Railroads

321.14 +0.6% marktkapitalisatie $72.13B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 22:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
23Gevolgde houders
+2Δ houders
84.92MGehouden aandelen
$21.73BGerapporteerde waarde
+2Nieuwe posities
−0Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 62/100 4 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●●○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +9.5% · aandelenstroom +1.5% · netto nieuwe posities +8.7% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 162 -3 123.39M $38.78B +3 −7
Q1 2026 169 0 127.59M $36.59B +4 −5
Q4 2025 168 +1 141.04M $40.67B +2 —
Q3 2025 25 0 94.93M $28.51B +1 −2
Q2 2025 23 +2 84.92M $21.73B +2 —
Q1 2025 18 -2 44.46M $10.52B — −2
Q4 2024 20 0 40.95M $9.61B — —
Q3 2024 19 0 31.01M $7.70B +1 −1
Q2 2024 19 — 28.82M $6.18B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 20.56M — $5.26B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 BlackRock ✦ (passief) 14.67M — $3.76B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×21
3 T. Rowe Price ✦ 10.94M -3.3% $2.80B 0.3% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
4 Dodge & Cox ✦ 10.86M +1.8% $2.78B 1.6% ▲ Add 5 SEC ↗
5 State Street Global Advisors ✦ (passief) 9.38M -0.8% $2.40B 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗
6 Geode Capital Management ✦ (passief) 4.82M +0.8% $1.23B 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
7 Fidelity (FMR) ✦ 3.95M — $1.01B 0.1% n/c 1 SEC ↗ ×5
8 Norges Bank ✦ (passief) 2.40M +1.2% $613.26M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
9 Capital World Investors ✦ 1.63M +0.2% $418.24M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
10 Fisher Asset Management ✦ 1.05M +7.3% $269.94M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
11 PRIMECAP Management ✦ 1.05M +49.0% $268.79M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
12 Arrowstreet Capital ✦ 1.02M +31.0% $262.13M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
13 Adage Capital Partners ✦ 696.12K -11.9% $178.19M 0.3% ▼ Trim 5 SEC ↗
14 D. E. Shaw & Co. ✦ 537.69K Nieuw $137.63M 0.1% New 1 SEC ↗ ×2
15 Millennium Management ✦ 436.23K +1399.5% $111.66M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
16 Point72 Asset Management ✦ 276.85K Nieuw $70.87M 0.2% New 1 SEC ↗
17 Markel Group ✦ 236.50K +3.0% $60.54M 0.5% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
18 Marshall Wace ✦ 223.47K -45.8% $57.20M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
19 AQR Capital Management ✦ 126.25K -23.7% $32.32M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×5
20 Wellington Management ✦ 27.97K +1.4% $7.16M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
21 Citadel Advisors ✦ 10.89K -80.2% $2.79M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
22 Gotham Asset Management ✦ 3.81K +46.7% $974,478 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
23 Two Sigma Investments ✦ 2.59K -94.3% $662,962 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

D. E. Shaw & Co. $137.63M 0.1%
Point72 Asset Management $70.87M 0.2%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1,815 houders, 166.34M aandelen, $46.19B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API