NRXP
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 25 | +11 | 6.29M | $25.72M | +12 | −1 |
| Q1 2026 | 14 | -3 | 2.18M | $4.65M | +1 | −4 |
| Q4 2025 | 17 | -1 | 1.62M | $4.35M | +1 | −2 |
| Q3 2025 | 9 | 0 | 1.24M | $4.10M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 7 | +1 | 897.11K | $2.92M | +1 | — |
| Q1 2025 | 4 | +1 | 297.61K | $610,140 | +2 | −1 |
| Q4 2024 | 3 | +1 | 118.60K | $260,955 | +1 | — |
| Q3 2024 | 1 | 0 | 77.34K | $130,728 | — | — |
| Q2 2024 | 1 | — | 65.66K | $160,241 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 1.62M | +39.5% | $6.62M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Ameriprise Financial Inc | 928.73K | Yeni | $3.80M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Balyasny Asset Management L.P. | 893.86K | Yeni | $3.66M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 680.04K | Yeni | $2.78M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Commonwealth Equity Services, Llc | 454.42K | +14.3% | $1.86M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | UBS Group AG | 423.12K | +1576.4% | $1.73M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 314.66K | +1.5% | $1.29M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | BlackRock ✦ (pasif) | 220.46K | +122.7% | $901,681 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 194.58K | Yeni | $795,831 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Jane Street Group, Llc | 119.02K | +169.6% | $486,784 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 116.08K | +33.5% | $474,784 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 12 | Hrt Financial Lp | 100.72K | Yeni | $411,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Northern Trust Corp | 62.95K | +44.8% | $257,470 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 40.90K | +307.9% | $167,285 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Renaissance Technologies ✦ | 38.60K | Yeni | $157,874 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Two Sigma Investments ✦ | 26.43K | Yeni | $108,095 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Truist Financial Corp | 20.00K | Yeni | $81,800 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Squarepoint Ops LLC | 13.17K | Yeni | $53,849 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Millennium Management ✦ | 12.30K | Yeni | $50,327 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Citigroup Inc | 5.99K | Yeni | $24,507 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Wells Fargo & Company/Mn | 2.00K | -14.9% | $8,180 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 22 | Royal Bank Of Canada | 2.00K | -20.3% | $8,000 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Barclays Plc | 900 | Yeni | $3,681 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Osaic Holdings, Inc. | 600 | +566.7% | $2,454 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 25 | JPMorgan Chase ✦ | 34 | 0.0% | $136 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Ameriprise Financial Inc | $3.80M | 0.0% |
| Balyasny Asset Management L.P. | $3.66M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $2.78M | 0.0% |
| Marshall Wace | $795,831 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $411,000 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $157,874 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $108,095 | 0.0% |
| Truist Financial Corp | $81,800 | 0.0% |
| Squarepoint Ops LLC | $53,849 | 0.0% |
| Millennium Management | $50,327 | 0.0% |
| Citigroup Inc | $24,507 | 0.0% |
| Barclays Plc | $3,681 | 0.0% |
Çıkıldı
| Group One Trading Llc | $1,570 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 2 sahipler, 23.61K hisseler, $347 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.