NFLX
Netflix, Inc. · Communication Services · Entertainment
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +7.1% ·
pay akışı -1.2% ·
net yeni pozisyonlar +3.3%
· formül
Sahiplik parçalanması: daha fazla sahip, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 183 | 0 | 2.79B | $199.92B | +8 | −9 |
| Q1 2026 | 187 | -2 | 2.85B | $273.69B | +6 | −9 |
| Q4 2025 | 188 | 0 | 3.01B | $282.40B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 30 | +2 | 187.41M | $224.64B | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 26 | -2 | 165.82M | $221.99B | n/a | −2 |
| Q1 2025 | 25 | +1 | 72.77M | $67.82B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 24 | 0 | 76.10M | $67.81B | +1 | −1 |
| Q3 2024 | 23 | 0 | 56.92M | $40.35B | n/a | n/a |
| Q2 2024 | 23 | n/a | 58.56M | $39.50B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 38.52M | +0.4% | $46.18B | 0.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 34.74M | +2.3% | $41.65B | 0.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | Fidelity (FMR) ✦ | 21.10M | -4.5% | $25.30B | 1.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 4 | JPMorgan Chase ✦ | 17.85M | n/a | $21.40B | 0.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×44 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 17.20M | -1.4% | $20.62B | 0.7% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 6 | T. Rowe Price ✦ | 10.95M | -2.1% | $13.13B | 1.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 10.04M | +1.1% | $11.99B | 0.8% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Capital World Investors ✦ | 9.32M | -10.9% | $11.17B | 1.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 8.51M | n/a | $10.20B | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 10 | Baillie Gifford ✦ | 3.65M | -6.5% | $4.37B | 3.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 11 | Goldman Sachs Group ✦ | 3.44M | n/a | $4.13B | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 12 | Wellington Management ✦ | 3.19M | -19.8% | $3.82B | 0.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×9 |
| 13 | Arrowstreet Capital ✦ | 2.29M | -6.7% | $2.74B | 1.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Fisher Asset Management ✦ | 2.03M | +0.7% | $2.44B | 0.9% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 782.56K | -17.5% | $938.22M | 0.8% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Marshall Wace ✦ | 742.05K | +99.5% | $889.65M | 1.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | Coatue Management ✦ | 618.74K | 0.0% | $741.81M | 1.8% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 18 | Viking Global Investors ✦ | 500.81K | Yeni | $600.43M | 1.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Adage Capital Partners ✦ | 370.13K | -6.0% | $443.76M | 0.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 20 | AQR Capital Management ✦ | 335.01K | +21.7% | $397.17M | 0.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 21 | Renaissance Technologies ✦ | 271.43K | -49.6% | $325.42M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 22 | Two Sigma Investments ✦ | 203.19K | -5.6% | $243.61M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 23 | Tiger Global Management ✦ | 201.90K | Yeni | $242.06M | 0.7% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | PRIMECAP Management ✦ | 196.24K | -0.5% | $235.28M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 25 | Millennium Management ✦ | 168.56K | +3.7% | $202.09M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Citadel Advisors ✦ | 105.79K | -68.1% | $126.83M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 27 | Gotham Asset Management ✦ | 32.66K | +29.0% | $39.15M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 28 | Bridgewater Associates ✦ | 26.11K | +896.6% | $31.31M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 29 | GAMCO Investors ✦ | 11.96K | -0.5% | $14.33M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 30 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 3.24K | +0.5% | $3.88M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Viking Global Investors | $600.43M | 1.6% |
| Tiger Global Management | $242.06M | 0.7% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $7.93B | idi 1.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 1.05M hisseler, $101,207 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 720 hisse · $54,194
Director · 720 hisse · $54,907
Director · 720 hisse · $55,872
Officer · 9.25K hisse · $700,907
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji