NFLX
Netflix, Inc. · Communication Services · Entertainment
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +7.1% ·
aandelenstroom -1.2% ·
netto nieuwe posities +3.3%
· formule
Fragmentatie van eigendom: meer houders, kleiner totaalbelang
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 4 | 0 | 17.87M | $1.23B | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 185 | 0 | 2.81B | $201.89B | +8 | −7 |
| Q1 2026 | 187 | -2 | 2.85B | $273.69B | +6 | −9 |
| Q4 2025 | 188 | 0 | 3.01B | $282.40B | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 30 | +2 | 187.41M | $224.64B | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 26 | -2 | 165.82M | $221.99B | n/a | −2 |
| Q1 2025 | 25 | +1 | 72.77M | $67.82B | +1 | n/a |
| Q4 2024 | 24 | 0 | 76.10M | $67.81B | +1 | −1 |
| Q3 2024 | 23 | 0 | 56.92M | $40.35B | n/a | n/a |
| Q2 2024 | 23 | n/a | 58.56M | $39.50B | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 38.52M | +0.4% | $46.18B | 0.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 34.74M | +2.3% | $41.65B | 0.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | Fidelity (FMR) ✦ | 21.10M | -4.5% | $25.30B | 1.3% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 4 | JPMorgan Chase ✦ | 17.85M | n/a | $21.40B | 0.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×44 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 17.20M | -1.4% | $20.62B | 0.7% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 6 | T. Rowe Price ✦ | 10.95M | -2.1% | $13.13B | 1.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 10.04M | +1.1% | $11.99B | 0.8% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Capital World Investors ✦ | 9.32M | -10.9% | $11.17B | 1.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 8.51M | n/a | $10.20B | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 10 | Baillie Gifford ✦ | 3.65M | -6.5% | $4.37B | 3.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 11 | Goldman Sachs Group ✦ | 3.44M | n/a | $4.13B | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 12 | Wellington Management ✦ | 3.19M | -19.8% | $3.82B | 0.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×9 |
| 13 | Arrowstreet Capital ✦ | 2.29M | -6.7% | $2.74B | 1.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Fisher Asset Management ✦ | 2.03M | +0.7% | $2.44B | 0.9% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 782.56K | -17.5% | $938.22M | 0.8% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Marshall Wace ✦ | 742.05K | +99.5% | $889.65M | 1.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | Coatue Management ✦ | 618.74K | 0.0% | $741.81M | 1.8% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 18 | Viking Global Investors ✦ | 500.81K | Nieuw | $600.43M | 1.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Adage Capital Partners ✦ | 370.13K | -6.0% | $443.76M | 0.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 20 | AQR Capital Management ✦ | 335.01K | +21.7% | $397.17M | 0.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 21 | Renaissance Technologies ✦ | 271.43K | -49.6% | $325.42M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 22 | Two Sigma Investments ✦ | 203.19K | -5.6% | $243.61M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 23 | Tiger Global Management ✦ | 201.90K | Nieuw | $242.06M | 0.7% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | PRIMECAP Management ✦ | 196.24K | -0.5% | $235.28M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 25 | Millennium Management ✦ | 168.56K | +3.7% | $202.09M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Citadel Advisors ✦ | 105.79K | -68.1% | $126.83M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 27 | Gotham Asset Management ✦ | 32.66K | +29.0% | $39.15M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 28 | Bridgewater Associates ✦ | 26.11K | +896.6% | $31.31M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 29 | GAMCO Investors ✦ | 11.96K | -0.5% | $14.33M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 30 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 3.24K | +0.5% | $3.88M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Viking Global Investors | $600.43M | 1.6% |
| Tiger Global Management | $242.06M | 0.7% |
Verlaten
| Norges Bank | $7.93B | was 1.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 1.05M aandelen, $101,207 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Director · 720 aand · $54,194
Director · 720 aand · $54,907
Director · 720 aand · $55,872
Officer · 9.25K aand · $700,907
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie