NEOV
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +14.3% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +12.5%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 24 | +3 | 7.62M | $23.99M | +10 | −7 |
| Q1 2026 | 21 | +2 | 3.94M | $12.15M | +7 | −5 |
| Q4 2025 | 19 | +1 | 1.79M | $5.44M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 8 | +2 | 1.46M | $6.50M | +2 | n/a |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 1.27M | $4.18M | n/a | n/a |
| Q1 2025 | 2 | -1 | 430.94K | $935,323 | n/a | −1 |
| Q4 2024 | 3 | +1 | 451.02K | $2.35M | +1 | n/a |
| Q3 2024 | 1 | 0 | 306.32K | $946,764 | n/a | n/a |
| Q2 2024 | 1 | n/a | 290.90K | $768,166 | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marshall Wace ✦ | 1.98M | +1467.9% | $6.22M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Vanguard Capital Management Llc | 1.95M | +15.6% | $6.14M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Alyeska Investment Group, L.P. | 1.55M | Yeni | $4.88M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 518.30K | +5.6% | $1.63M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 438.39K | +18.1% | $1.38M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 263.75K | Yeni | $830,816 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Hrt Financial Lp | 178.41K | Yeni | $561,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | UBS Group AG | 174.80K | -27.1% | $548,890 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Citadel Advisors ✦ | 158.46K | Yeni | $499,152 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 149.16K | 0.0% | $469,867 | 0.0% | Held | 7 | SEC ↗ |
| 11 | Northern Trust Corp | 84.51K | -26.1% | $266,219 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Raymond James Financial Inc | 38.79K | Yeni | $122,189 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Goldman Sachs Group ✦ | 32.38K | -49.1% | $102,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Simplex Trading, Llc | 23.72K | +2972.7% | $74,721 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Group One Trading Llc | 20.29K | Yeni | $63,910 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Mariner, LLC | 16.00K | Yeni | $50,400 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Jane Street Group, Llc | 12.38K | Yeni | $39,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Susquehanna International Group, Llp | 12.30K | -93.9% | $38,736 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Morgan Stanley ✦ | 9.41K | -58.9% | $29,632 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | JPMorgan Chase ✦ | 9.32K | +35753.8% | $21,907 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 21 | Wells Fargo & Company/Mn | 3.54K | Yeni | $11,167 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Fidelity (FMR) ✦ | 527 | +686.6% | $1,660 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 23 | Osaic Holdings, Inc. | 1.00K | Yeni | $1,420 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Barclays Plc | 9 | -100.0% | $28 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Alyeska Investment Group, L.P. | $4.88M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $830,816 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $561,000 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $499,152 | 0.0% |
| Raymond James Financial Inc | $122,189 | 0.0% |
| Group One Trading Llc | $63,910 | 0.0% |
| Mariner, LLC | $50,400 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $39,000 | 0.0% |
| Wells Fargo & Company/Mn | $11,167 | 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $1,420 | 0.0% |
Çıkıldı
| Millennium Management | $800,492 | idi 0.0% |
| Truist Financial Corp | $130,641 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $117,616 | idi 0.0% |
| Charles Schwab Investment… | $39,929 | idi 0.0% |
| Squarepoint Ops LLC | $34,413 | idi 0.0% |
| Citigroup Inc | $15,255 | idi 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $3,000 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 5 sahipler, 244.71K hisseler, $356,649 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Director · 25.00K hisse @ 2.61 · $65,250
Açık piyasa satışları (S)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden satış işlemi yok.
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji