MSFT
Microsoft Corporation · Technology · Software - Infrastructure
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 204 | -1 | 4.39B | $1.64T | +4 | −7 |
| Q1 2026 | 211 | -1 | 4.37B | $1.62T | +4 | −6 |
| Q4 2025 | 211 | 0 | 4.76B | $2.30T | +1 | n/a |
| Q3 2025 | 41 | 0 | 2.87B | $1.49T | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 39 | +1 | 2.48B | $1.23T | +2 | −1 |
| Q1 2025 | 35 | -2 | 970.87M | $364.26B | n/a | −2 |
| Q4 2024 | 37 | +1 | 982.37M | $413.93B | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 35 | +1 | 683.86M | $294.03B | +1 | n/a |
| Q2 2024 | 34 | n/a | 683.54M | $305.34B | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 161.76M | n/a | $72.12B | 6.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | T. Rowe Price ✦ | 136.74M | n/a | $61.12B | 7.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Norges Bank ✦ (passief) | 97.07M | n/a | $43.39B | 6.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Capital World Investors ✦ | 74.73M | n/a | $33.40B | 5.4% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 54.01M | n/a | $24.14B | 4.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 6 | Gates Foundation Trust ✦ | 34.89M | n/a | $15.59B | 32.7% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Fisher Asset Management ✦ | 27.27M | n/a | $12.19B | 5.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Arrowstreet Capital ✦ | 14.99M | n/a | $6.70B | 5.9% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | TCI Fund Management ✦ | 10.53M | n/a | $4.71B | 11.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | PRIMECAP Management ✦ | 10.04M | n/a | $4.49B | 3.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Dodge & Cox ✦ | 9.41M | n/a | $4.21B | 2.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Adage Capital Partners ✦ | 7.13M | n/a | $3.19B | 5.9% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 5.83M | n/a | $2.61B | 3.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 14 | Tiger Global Management ✦ | 5.34M | n/a | $2.39B | 11.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 5.13M | n/a | $2.29B | 3.5% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 16 | Baillie Gifford ✦ | 4.83M | n/a | $2.16B | 1.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 17 | AQR Capital Management ✦ | 3.87M | n/a | $1.73B | 2.7% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 18 | Coatue Management ✦ | 3.70M | n/a | $1.65B | 6.4% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 19 | Millennium Management ✦ | 3.04M | n/a | $1.36B | 1.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Viking Global Investors ✦ | 2.29M | n/a | $1.02B | 3.9% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Lone Pine Capital ✦ | 2.02M | n/a | $902.93M | 7.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Altimeter Capital ✦ | 1.63M | n/a | $726.58M | 10.8% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Third Point ✦ | 1.58M | n/a | $706.18M | 8.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Citadel Advisors ✦ | 1.24M | n/a | $555.60M | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 25 | Appaloosa ✦ | 1.18M | n/a | $528.01M | 8.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Bridgewater Associates ✦ | 1.09M | n/a | $487.33M | 2.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Two Sigma Investments ✦ | 594.64K | n/a | $265.78M | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Markel Group ✦ | 507.48K | n/a | $226.82M | 2.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | Duquesne Family Office ✦ | 400.49K | n/a | $179.00M | 6.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 30 | Renaissance Technologies ✦ | 324.93K | n/a | $145.23M | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Gotham Asset Management ✦ | 213.39K | n/a | $95.38M | 1.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 32 | GAMCO Investors ✦ | 128.94K | n/a | $57.63M | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 33 | ARK Investment Management ✦ | 34.19K | n/a | $15.28M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 34 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 2.10K | n/a | $940,830 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 6,121 houders, 5.19B aandelen, $1.84T gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 2.93K aand · $1.60M
Officer · 991 aand · $541,590
Officer · 3.39K aand · $1.85M
Officer · 3.94K aand · $1.97M
Officer · 8.83K aand · $4.42M
Officer · 4.30K aand · $2.15M
Officer · 9.82K aand · $4.89M
Officer · 10.43K aand · $5.18M
Officer · 4.34K aand · $2.15M
Officer, Director · 1.36K aand · $687,072
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie