MRVL
Marvell Technology, Inc. · Technology · Semiconductors
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +5.9% ·
pay akışı +12.8% ·
net yeni pozisyonlar +5.6%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 173 | +11 | 556.06M | $165.04B | +14 | −4 |
| Q1 2026 | 166 | -2 | 576.73M | $57.02B | +2 | −5 |
| Q4 2025 | 167 | -1 | 612.52M | $52.06B | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 23 | +1 | 343.19M | $28.85B | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 20 | -1 | 299.10M | $23.15B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 18 | 0 | 66.97M | $4.12B | +2 | −2 |
| Q4 2024 | 18 | +1 | 74.04M | $8.18B | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 16 | +1 | 45.54M | $3.28B | +1 | n/a |
| Q2 2024 | 15 | n/a | 42.80M | $2.99B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 20.09M | n/a | $2.22B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Wellington Management ✦ | 12.44M | +43.1% | $1.37B | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×9 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 11.47M | +0.7% | $1.26B | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 10.31M | +40.9% | $1.14B | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | T. Rowe Price ✦ | 7.08M | +16.8% | $782.09M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 2.45M | +93.7% | $270.97M | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | PRIMECAP Management ✦ | 2.10M | +10.5% | $231.77M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.82M | +115.4% | $200.49M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Fisher Asset Management ✦ | 1.62M | -26.5% | $178.81M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Point72 Asset Management ✦ | 1.51M | Yeni | $166.77M | 0.5% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Millennium Management ✦ | 1.33M | -56.6% | $146.87M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 944.63K | +743.7% | $104.33M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | AQR Capital Management ✦ | 408.96K | -37.9% | $45.17M | 0.1% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×5 |
| 14 | Adage Capital Partners ✦ | 228.33K | -54.6% | $25.22M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Marshall Wace ✦ | 131.10K | -50.5% | $14.48M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Gotham Asset Management ✦ | 78.41K | +22.6% | $8.66M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Bridgewater Associates ✦ | 30.27K | +0.2% | $3.34M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 18 | GAMCO Investors ✦ | 2.60K | Yeni | $287,170 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Point72 Asset Management | $166.77M | 0.5% |
| GAMCO Investors | $287,170 | 0.0% |
Çıkıldı
| Glenview Capital | $84.03M | idi 1.8% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1,523 sahipler, 687.41M hisseler, $65.74B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 3.69K hisse · $865,864
Officer, Director · 7.50K hisse · $1.77M
Officer · 1.10K hisse · $300,949
Officer · 10.00K hisse · $2.62M
Officer, Director · 7.50K hisse · $1.68M
Officer · 10.00K hisse · $2.03M
Officer, Director · 7.50K hisse · $1.77M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji