MIAX
Miami International Holdings, Inc. · Financial Services · Financial - Capital Markets
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JPMorgan Chase ✦ | 1.62M | n/a | $65.36M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 1.38M | Yeni | $55.66M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 3 | Citadel Advisors ✦ | 975.05K | Yeni | $39.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 707.77K | Yeni | $28.49M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 5 | Adage Capital Partners ✦ | 631.65K | Yeni | $25.43M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Wellington Management ✦ | 583.12K | Yeni | $23.48M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 520.98K | n/a | $20.97M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 8 | T. Rowe Price ✦ | 398.78K | Yeni | $16.05M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Goldman Sachs Group ✦ | 193.19K | n/a | $7.78M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 159.39K | Yeni | $6.42M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Millennium Management ✦ | 158.48K | Yeni | $6.38M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Soros Fund Management ✦ | 104.26K | Yeni | $4.20M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 77.96K | Yeni | $3.14M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 14 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 56.45K | Yeni | $2.27M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Two Sigma Investments ✦ | 50.01K | Yeni | $2.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 25.06K | Yeni | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Fidelity (FMR) ✦ | 75 | Yeni | $3,020 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| The Vanguard Group | $55.66M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $39.26M | 0.0% |
| BlackRock | $28.49M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $25.43M | 0.0% |
| Wellington Management | $23.48M | 0.0% |
| T. Rowe Price | $16.05M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $6.42M | 0.0% |
| Millennium Management | $6.38M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $4.20M | 0.1% |
| Marshall Wace | $3.14M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $2.27M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $2.01M | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 200 sahipler, 49.13M hisseler, $1.70B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 40.00K hisse · $1.33M
Officer · 21.22K hisse · $819,188
Officer · 11.00K hisse · $464,310
Officer, Director · 47.00K hisse · $1.99M
Officer · 44.45K hisse · $1.80M
Officer · 48.00K hisse · $1.94M
Director · 5.54K hisse · $230,561
Director · 3.00K hisse · $122,670
Officer, Director · 149.70K hisse · $6.16M
Director · 5.00K hisse · $214,250
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
7.8% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗