MH
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 2.62M | Yeni | $32.92M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | JPMorgan Chase ✦ | 2.33M | — | $29.20M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 3 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.46M | Yeni | $18.34M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 630.38K | Yeni | $7.91M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Goldman Sachs Group ✦ | 554.78K | — | $6.96M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 538.62K | Yeni | $6.76M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 394.06K | Yeni | $4.95M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 390.76K | Yeni | $4.90M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 150.00K | Yeni | $1.88M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Soros Fund Management ✦ | 125.00K | Yeni | $1.57M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Two Sigma Investments ✦ | 110.47K | Yeni | $1.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 75.16K | — | $943,233 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 13 | Arrowstreet Capital ✦ | 31.50K | Yeni | $395,388 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | T. Rowe Price ✦ | 12.56K | Yeni | $158,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Fidelity (FMR) ✦ | 57 | Yeni | $715 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| The Vanguard Group | $32.92M | 0.0% |
| BlackRock | $18.34M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $7.91M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $6.76M | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $4.95M | 0.0% |
| Marshall Wace | $4.90M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $1.88M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $1.57M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $1.39M | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $395,388 | 0.0% |
| T. Rowe Price | $158,000 | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $715 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 104 sahipler, 196.34M hisseler, $2.59B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.