META
Meta Platforms, Inc. · Communication Services · Internet Content & Information
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 203 | -1 | 1.38B | $779.38B | +4 | −7 |
| Q1 2026 | 210 | +6 | 1.38B | $787.09B | +8 | −3 |
| Q4 2025 | 203 | -4 | 1.46B | $962.87B | +2 | −5 |
| Q3 2025 | 41 | +1 | 929.95M | $682.79B | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 38 | +1 | 805.53M | $594.39B | +1 | — |
| Q1 2025 | 34 | +1 | 311.59M | $179.47B | +2 | −1 |
| Q4 2024 | 33 | 0 | 316.49M | $185.24B | — | — |
| Q3 2024 | 32 | 0 | 222.46M | $127.24B | +2 | −2 |
| Q2 2024 | 32 | — | 226.66M | $114.22B | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 47.46M | — | $23.86B | 2.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | T. Rowe Price ✦ | 41.71M | — | $21.03B | 2.5% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Capital World Investors ✦ | 40.61M | — | $20.48B | 3.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Norges Bank ✦ (passief) | 30.46M | — | $15.36B | 2.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 11.51M | — | $5.81B | 1.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 6 | Arrowstreet Capital ✦ | 9.23M | — | $4.65B | 4.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Tiger Global Management ✦ | 7.47M | — | $3.76B | 17.4% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Fisher Asset Management ✦ | 6.28M | — | $3.16B | 1.4% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Baillie Gifford ✦ | 5.81M | — | $2.93B | 2.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 10 | Coatue Management ✦ | 4.18M | — | $2.11B | 8.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 11 | Dodge & Cox ✦ | 3.83M | — | $1.93B | 1.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Altimeter Capital ✦ | 2.29M | — | $1.16B | 17.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Adage Capital Partners ✦ | 2.10M | — | $1.06B | 2.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | AQR Capital Management ✦ | 1.61M | — | $811.08M | 1.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 15 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.48M | — | $746.90M | 1.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 16 | Lone Pine Capital ✦ | 1.39M | — | $703.10M | 5.7% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Millennium Management ✦ | 1.24M | — | $627.03M | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Marshall Wace ✦ | 1.15M | — | $578.24M | 0.8% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 19 | Third Point ✦ | 1.10M | — | $554.64M | 6.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Renaissance Technologies ✦ | 1.05M | — | $527.48M | 0.9% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Bridgewater Associates ✦ | 962.41K | — | $485.27M | 2.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Appaloosa ✦ | 935.00K | — | $471.45M | 7.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | PRIMECAP Management ✦ | 706.45K | — | $356.21M | 0.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Two Sigma Investments ✦ | 535.30K | — | $269.91M | 0.7% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | ARK Investment Management ✦ | 433.66K | — | $218.66M | 1.9% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Citadel Advisors ✦ | 388.51K | — | $195.90M | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Markel Group ✦ | 270.98K | — | $136.63M | 1.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 28 | Viking Global Investors ✦ | 266.26K | — | $134.25M | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 29 | Gotham Asset Management ✦ | 97.65K | — | $49.24M | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 30 | GAMCO Investors ✦ | 57.82K | — | $29.16M | 0.3% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 31.92K | — | $16.09M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 32 | Fairfax Financial ✦ | 12.80K | — | $6.45M | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 5,018 houders, 1.59B aandelen, $866.98B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 57 aand · $41,501
Officer · 408 aand · $297,057
Officer · 946 aand · $688,764
Officer · 82 aand · $59,703
Officer · 408 aand · $305,555
Officer · 82 aand · $61,411
Officer · 946 aand · $709,902
Officer · 57 aand · $42,688
Officer, Director, 10% owner · 2.15K aand · $1.67M
Officer, Director, 10% owner · 2.09K aand · $1.62M
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
Meta says its new Muse Wonder model has frontier-level capabilities, marking a major milestone in the company's AI…
Bloomberg TechnologyMeta stock has more room to run even after a sharp gain on the back of its Muse AI agent, Truist Securities says.
BarronsBloomberg Daybreak Europe is your essential morning viewing to stay ahead. Live from Brussels, we set the agenda for…
Bloomberg Markets and FinanceZuckerberg said Meta weighed a $200 billion AI bet before seeing its new models. Alexandr Wang said Meta's CFO warned…
Business InsiderMeta Platforms, parent company of Facebook, has released a long-awaited artificial intelligence model called Muse…
Bloomberg Markets and FinanceMeta Platforms, parent company of Facebook, has released a long-awaited artificial intelligence model called Muse…
Bloomberg Technology