MAGN
Magnera Corp · Consumer Defensive · Household & Personal Products
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 3 | 0 | 429.64K | $4.88M | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 69 | +4 | 16.48M | $193.59M | +9 | −4 |
| Q1 2026 | 66 | 0 | 15.48M | $146.92M | +5 | −5 |
| Q4 2025 | 66 | 0 | 17.38M | $263.06M | n/a | n/a |
| Q3 2025 | 14 | 0 | 10.11M | $118.44M | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 12 | 0 | 8.04M | $97.11M | +1 | −1 |
| Q1 2025 | 9 | -5 | 2.88M | $52.29M | n/a | −5 |
| Q4 2024 | 14 | +12 | 3.21M | $58.27M | +12 | n/a |
| Q3 2024 | 1 | +1 | 104.07K | $187,325 | +1 | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Millennium Management ✦ | 897.04K | Yeni | $16.30M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 698.05K | Yeni | $12.68M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 357.07K | Yeni | $6.49M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Soros Fund Management ✦ | 275.00K | Yeni | $5.00M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 204.13K | n/a | $3.71M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Scion Asset Management ✦ | 200.00K | Yeni | $3.63M | 4.7% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | AQR Capital Management ✦ | 149.05K | Yeni | $2.70M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 107.23K | +3.0% | $1.95M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Norges Bank ✦ (pasif) | 97.02K | Yeni | $1.76M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Point72 Asset Management ✦ | 55.40K | Yeni | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Arrowstreet Capital ✦ | 54.75K | Yeni | $994,789 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 43.02K | Yeni | $781,673 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Renaissance Technologies ✦ | 36.70K | Yeni | $666,912 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Two Sigma Investments ✦ | 32.60K | Yeni | $592,269 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Millennium Management | $16.30M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $12.68M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $6.49M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $5.00M | 0.1% |
| Scion Asset Management | $3.63M | 4.7% |
| AQR Capital Management | $2.70M | 0.0% |
| Norges Bank | $1.76M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $1.01M | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $994,789 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $781,673 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $666,912 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $592,269 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 175 sahipler, 35.75M hisseler, $327.69M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.