★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

MA

Mastercard Incorporated · Financial Services · Financial - Credit Services

612.96 +1.6% marktkapitalisatie $536.96B koers vertraagd (FMP) · per Oct 15 15:09 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
28Gevolgde houders
+1Δ houders
295.34MGehouden aandelen
$165.92BGerapporteerde waarde
+1Nieuwe posities
−0Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 56/100 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +3.7% · aandelenstroom +0.2% · netto nieuwe posities +3.6% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 189 +1 610.01M $313.18B +5 −5
Q1 2026 192 +1 619.73M $309.58B +5 −5
Q4 2025 190 +1 663.87M $378.90B +2 —
Q3 2025 29 -1 371.91M $211.51B — −2
Q2 2025 28 +1 295.34M $165.92B +1 —
Q1 2025 24 +1 122.63M $67.18B +1 —
Q4 2024 23 -1 115.95M $61.03B — −1
Q3 2024 23 -1 79.50M $39.23B +1 −2
Q2 2024 24 — 80.61M $35.54B — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 78.48M — $44.10B 0.7% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 BlackRock ✦ (passief) 68.69M — $38.60B 0.7% n/c 1 SEC ↗ ×24
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 35.58M -1.3% $20.00B 0.8% ▼ Trim 3 SEC ↗
4 Fidelity (FMR) ✦ 24.84M — $13.96B 0.8% n/c 1 SEC ↗ ×6
5 T. Rowe Price ✦ 20.31M +1.0% $11.41B 1.3% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
6 Geode Capital Management ✦ (passief) 19.76M +2.8% $11.06B 0.8% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
7 Wellington Management ✦ 12.28M -9.2% $6.90B 1.3% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×9
8 Norges Bank ✦ (passief) 11.97M +4.8% $6.73B 0.8% ▲ Add 5 SEC ↗
9 Capital World Investors ✦ 5.07M +3.9% $2.85B 0.4% ▲ Add 5 SEC ↗
10 Fisher Asset Management ✦ 4.25M +0.2% $2.39B 0.9% ▲ Add 5 SEC ↗
11 Berkshire Hathaway ✦ 3.99M 0.0% $2.24B 0.9% Held 5 SEC ↗
12 Arrowstreet Capital ✦ 2.38M +8.4% $1.34B 0.9% ▲ Add 5 SEC ↗
13 Baillie Gifford ✦ 1.59M -2.5% $894.07M 0.7% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×4
14 D. E. Shaw & Co. ✦ 1.07M +58.5% $598.81M 0.6% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
15 Millennium Management ✦ 906.73K +32.2% $509.53M 0.5% ▲ Add 5 SEC ↗
16 Citadel Advisors ✦ 810.01K -10.6% $455.17M 0.4% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
17 Adage Capital Partners ✦ 725.31K +0.5% $407.58M 0.7% ▲ Add 5 SEC ↗
18 AQR Capital Management ✦ 653.26K +31.4% $363.10M 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗ ×7
19 PRIMECAP Management ✦ 527.34K +25.8% $296.33M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
20 Two Sigma Investments ✦ 467.39K +15.0% $262.64M 0.5% ▲ Add 5 SEC ↗
21 Markel Group ✦ 207.54K 0.0% $116.63M 1.0% Held 5 SEC ↗ ×2
22 Renaissance Technologies ✦ 188.47K +21.0% $105.91M 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗
23 Marshall Wace ✦ 149.07K -51.7% $83.77M 0.1% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×2
24 Point72 Asset Management ✦ 129.36K Nieuw $72.69M 0.2% New 1 SEC ↗
25 Harris Associates (Oakmark) ✦ 127.11K -1.7% $71.43M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗
26 Bridgewater Associates ✦ 125.90K -37.4% $70.75M 0.3% ▼ Trim 5 SEC ↗
27 Gotham Asset Management ✦ 45.41K +59.8% $25.51M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
28 GAMCO Investors ✦ 27.48K +16.8% $15.44M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 3,578 houders, 734.72M aandelen, $350.72B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Oct 12 GENACHOWSKI JULIUS

Director · 370 aand · $218,378

Oct 09 GENACHOWSKI JULIUS

Director · 370 aand · $216,450

Oct 09 GENACHOWSKI JULIUS

Director · 1 aand · $590

Aug 31 Kirkpatrick Linda Pistecchia

Officer · 923 aand · $547,837

Aug 20 SACHIN J. MEHRA

Officer · 1.00K aand · $572,070

Aug 19 SACHIN J. MEHRA

Officer · 1.28K aand · $738,331

Aug 19 SACHIN J. MEHRA

Officer · 628 aand · $362,922

Aug 19 SACHIN J. MEHRA

Officer · 400 aand · $231,742

Aug 19 SACHIN J. MEHRA

Officer · 840 aand · $488,524

Aug 19 SACHIN J. MEHRA

Officer · 160 aand · $93,160

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API