LST
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 568.81K | +3771.0% | $23.01M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Envestnet Asset Management Inc | 277.43K | Nieuw | $11.22M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Cetera Investment Advisers | 178.58K | Nieuw | $7.22M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Commonwealth Equity Services, Llc | 32.92K | +0.7% | $1.33M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Bank of New York Mellon Corp | 20.34K | Nieuw | $822,591 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 17.84K | +61.5% | $721,668 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 7 | Jane Street Group, Llc | 12.14K | Nieuw | $491,023 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Susquehanna International Group, Llp | 12.14K | Nieuw | $490,942 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Royal Bank Of Canada | 628 | Nieuw | $25,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Northwestern Mutual Wealth… | 154 | Nieuw | $6,229 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Osaic Holdings, Inc. | 69 | Nieuw | $2,818 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Cwm, Llc | 67 | Nieuw | $2,710 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Envestnet Asset Management Inc | $11.22M | 0.0% |
| Cetera Investment Advisers | $7.22M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $822,591 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $491,023 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $490,942 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $25,000 | 0.0% |
| Northwestern Mutual Wealth… | $6,229 | 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $2,818 | 0.0% |
| Cwm, Llc | $2,710 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 55 houders, 2.85M aandelen, $110.96M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.