★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

LITE

Lumentum Holdings Inc. · Technology · Communication Equipment

987.99 -0.7% marktkapitalisatie $76.87B koers vertraagd (FMP) · per Oct 13 22:08 UTC — los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
16Gevolgde houders
+3Δ houders
15.15MGehouden aandelen
$1.27BGerapporteerde waarde
+3Nieuwe posities
−0Uitstappen
Strongly Rising Overtuigingsscore 70/100 2 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●○○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +23.1% · aandelenstroom +20.1% · netto nieuwe posities +18.8% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 172 +4 59.68M $50.78B +12 −9
Q1 2026 172 +23 60.73M $39.54B +26 −4
Q4 2025 148 +1 75.87M $22.91B +2 —
Q3 2025 21 0 37.39M $6.08B +2 −3
Q2 2025 19 +2 35.02M $3.33B +2 —
Q1 2025 14 -2 16.47M $1.03B — −2
Q4 2024 16 +3 15.15M $1.27B +3 —
Q3 2024 12 +2 10.40M $659.33M +4 −2
Q2 2024 10 — 7.79M $396.94M — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q4 2024
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 Capital World Investors ✦ 3.60M +108.3% $302.23M 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗
2 Point72 Asset Management ✦ 2.95M -26.0% $247.89M 0.7% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×4
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 2.21M — $185.24M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×4
4 Citadel Advisors ✦ 1.37M +461.2% $115.24M 0.1% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
5 Geode Capital Management ✦ (passief) 1.20M +0.8% $100.40M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
6 Norges Bank ✦ (passief) 821.47K +26.4% $68.96M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗
7 Fisher Asset Management ✦ 687.31K +18.8% $57.70M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗
8 Two Sigma Investments ✦ 629.82K -20.2% $52.87M 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗
9 Millennium Management ✦ 535.55K -41.9% $44.96M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
10 Renaissance Technologies ✦ 413.84K +524.8% $34.74M 0.1% ▲ Add 2 SEC ↗
11 Marshall Wace ✦ 292.81K Nieuw $24.58M 0.0% New 1 SEC ↗ ×4
12 Arrowstreet Capital ✦ 189.94K Nieuw $15.95M 0.0% New 1 SEC ↗
13 T. Rowe Price ✦ 114.29K +97.7% $9.60M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
14 D. E. Shaw & Co. ✦ 113.79K -37.0% $9.55M 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×3
15 Gotham Asset Management ✦ 12.90K +24.5% $1.08M 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗
16 Wellington Management ✦ 9.34K Nieuw $783,841 0.0% New 1 SEC ↗ ×8

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

Marshall Wace $24.58M 0.0%
Arrowstreet Capital $15.95M 0.0%
Wellington Management $783,841 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 2 houders, 582.00K aandelen, $3.12M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Oct 01 Ali Wajid

Officer · 24.54K aand · $25.73M

Sep 29 Wupen Yuen

Officer · 307 aand · $290,115

Sep 28 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $474,250

Sep 25 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $467,875

Sep 24 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $460,535

Sep 23 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $473,280

Sep 22 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $467,775

Sep 21 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $479,635

Sep 18 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $460,000

Sep 17 Wupen Yuen

Officer · 500 aand · $466,725

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Jul 08 SC 13G/A — FMR LLC

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q4 2024 · Methodologie · Verkrijg dit via de API