LBRX
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JPMorgan Chase ✦ | 2.07M | — | $32.61M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 975.00K | Nieuw | $15.40M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | Citadel Advisors ✦ | 539.37K | Nieuw | $8.52M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Millennium Management ✦ | 538.17K | Nieuw | $8.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Fidelity (FMR) ✦ | 369.10K | Nieuw | $5.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Wellington Management ✦ | 344.66K | Nieuw | $5.44M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 7 | Goldman Sachs Group ✦ | 343.52K | — | $5.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | T. Rowe Price ✦ | 282.64K | Nieuw | $4.46M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 255.53K | Nieuw | $4.03M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Adage Capital Partners ✦ | 200.00K | Nieuw | $3.16M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 13.59K | Nieuw | $214,601 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Two Sigma Investments ✦ | 13.50K | Nieuw | $213,165 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 9.61K | — | $151,663 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| BlackRock | $15.40M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $8.52M | 0.0% |
| Millennium Management | $8.50M | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $5.83M | 0.0% |
| Wellington Management | $5.44M | 0.0% |
| T. Rowe Price | $4.46M | 0.0% |
| Marshall Wace | $4.03M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $3.16M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $214,601 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $213,165 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 76 houders, 26.78M aandelen, $658.90M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.