KZIA
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Point72 Asset Management ✦ | 200.30K | +0.1% | $2.30M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Ensign Peak Advisors, Inc | 110.78K | Yeni | $1.56M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Millennium Management ✦ | 101.38K | Yeni | $1.43M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Hrt Financial Lp | 85.00K | Yeni | $1.20M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | UBS Group AG | 81.09K | +482.0% | $1.14M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 6 | Jane Street Group, Llc | 57.14K | Yeni | $804,531 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Barclays Plc | 57.00K | +137.5% | $802,546 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Susquehanna International Group, Llp | 50.62K | Yeni | $712,673 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Morgan Stanley ✦ | 46.61K | +4560.6% | $656,212 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Marshall Wace ✦ | 44.23K | Yeni | $622,772 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Bnp Paribas Financial Markets | 30.09K | +2683.5% | $423,667 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 28.51K | Yeni | $401,407 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Raymond James Financial Inc | 22.60K | +43.5% | $318,194 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 14 | Rockefeller Capital Management L.P. | 12.70K | 0.0% | $178,816 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 15 | JPMorgan Chase ✦ | 2.86K | Yeni | $41,399 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Rhumbline Advisers | 1.30K | -7.6% | $18,245 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 10 | -99.9% | $140 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Ensign Peak Advisors, Inc | $1.56M | 0.0% |
| Millennium Management | $1.43M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $1.20M | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $804,531 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $712,673 | 0.0% |
| Marshall Wace | $622,772 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $401,407 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $41,399 | 0.0% |
Çıkıldı
| Balyasny Asset Management L.P. | $1.44M | idi 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $255,000 | idi 0.0% |
| Qube Research & Technologies… | $78,924 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 23 sahipler, 1.75M hisseler, $12.97M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.