INTU
Intuit Inc. · Technology · Software - Application
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +3.7% ·
pay akışı -4.2% ·
net yeni pozisyonlar +3.6%
— formül
Sahiplik parçalanması — daha fazla hissedar, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 174 | +4 | 188.40M | $49.27B | +8 | −5 |
| Q1 2026 | 174 | -7 | 189.77M | $82.18B | +3 | −11 |
| Q4 2025 | 180 | -3 | 205.46M | $136.04B | +2 | −4 |
| Q3 2025 | 30 | 0 | 125.44M | $85.65B | +4 | −5 |
| Q2 2025 | 28 | +1 | 103.88M | $81.80B | +2 | −1 |
| Q1 2025 | 24 | +1 | 51.93M | $31.87B | +1 | — |
| Q4 2024 | 23 | -1 | 48.24M | $30.31B | — | −1 |
| Q3 2024 | 23 | 0 | 31.49M | $19.54B | +1 | −1 |
| Q2 2024 | 23 | — | 30.72M | $20.18B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 27.71M | — | $21.82B | 0.4% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 25.83M | — | $20.35B | 0.4% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 12.72M | +1.0% | $10.02B | 0.4% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | T. Rowe Price ✦ | 8.24M | -8.6% | $6.49B | 0.7% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 6.42M | +1.8% | $5.04B | 0.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Wellington Management ✦ | 5.86M | +3.6% | $4.61B | 0.8% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×8 |
| 7 | Norges Bank ✦ (pasif) | 4.15M | +4.1% | $3.27B | 0.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Fidelity (FMR) ✦ | 3.01M | — | $2.37B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | Fisher Asset Management ✦ | 2.77M | -14.0% | $2.18B | 0.9% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 10 | PRIMECAP Management ✦ | 1.31M | -5.5% | $1.03B | 0.8% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Arrowstreet Capital ✦ | 1.20M | +6.5% | $946.03M | 0.7% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 12 | Coatue Management ✦ | 1.05M | +58.8% | $823.94M | 2.3% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×6 |
| 13 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 814.20K | -46.1% | $641.29M | 0.7% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Lone Pine Capital ✦ | 771.67K | -45.0% | $607.79M | 4.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 15 | Point72 Asset Management ✦ | 298.99K | -45.9% | $235.50M | 0.6% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 298.38K | +117.8% | $234.05M | 0.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×7 |
| 17 | Citadel Advisors ✦ | 290.46K | -57.1% | $228.77M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Adage Capital Partners ✦ | 276.10K | -18.3% | $217.46M | 0.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 19 | Two Sigma Investments ✦ | 257.79K | +148.3% | $203.04M | 0.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 20 | Marshall Wace ✦ | 217.92K | -76.0% | $171.64M | 0.2% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 21 | Millennium Management ✦ | 152.62K | -67.2% | $120.21M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 22 | Baillie Gifford ✦ | 139.50K | +7.5% | $109.88M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 23 | Bridgewater Associates ✦ | 58.84K | Yeni | $46.34M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | ARK Investment Management ✦ | 15.10K | -27.1% | $11.89M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 25 | Gotham Asset Management ✦ | 7.95K | +504.9% | $6.26M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 26 | GAMCO Investors ✦ | 6.99K | +19.9% | $5.51M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 27 | Markel Group ✦ | 2.72K | 0.0% | $2.14M | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 28 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 264 | Yeni | $207,934 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Bridgewater Associates | $46.34M | 0.2% |
| Harris Associates (Oakmark) | $207,934 | 0.0% |
Çıkıldı
| Viking Global Investors | $1.05B | idi 3.3% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1,988 sahipler, 221.00M hisseler, $91.43B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 285 hisse · $92,728
Officer · 845 hisse · $292,687
Officer · 62 hisse · $21,601
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji