INGM
Ingram Micro Holding Corporation · Technology · Information Technology Services
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 87 | +18 | 40.33M | $1.11B | +20 | −2 |
| Q1 2026 | 71 | +10 | 25.58M | $596.72M | +15 | −6 |
| Q4 2025 | 62 | +1 | 20.06M | $428.05M | +3 | −1 |
| Q3 2025 | 17 | +3 | 11.71M | $251.57M | +5 | −3 |
| Q2 2025 | 12 | +3 | 7.58M | $158.02M | +3 | n/a |
| Q1 2025 | 6 | -5 | 7.56M | $134.04M | n/a | −5 |
| Q4 2024 | 11 | +10 | 8.60M | $166.67M | +10 | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 3.52M | Nieuw | $68.30M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Wellington Management ✦ | 1.39M | Nieuw | $26.97M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | Norges Bank ✦ (passief) | 1.35M | Nieuw | $26.19M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 1.11M | Nieuw | $21.59M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Millennium Management ✦ | 394.43K | Nieuw | $7.65M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Adage Capital Partners ✦ | 325.00K | Nieuw | $6.30M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 153.37K | n/a | $2.97M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 102.39K | Nieuw | $1.99M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Soros Fund Management ✦ | 100.00K | Nieuw | $1.94M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 87.33K | Nieuw | $1.69M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Point72 Asset Management ✦ | 55.95K | Nieuw | $1.08M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Capital World Investors | $68.30M | 0.0% |
| Wellington Management | $26.97M | 0.0% |
| Norges Bank | $26.19M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $21.59M | 0.0% |
| Millennium Management | $7.65M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $6.30M | 0.0% |
| Marshall Wace | $1.99M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $1.94M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $1.69M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $1.08M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 170 houders, 234.08M aandelen, $5.46B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
10% owner · 1.97M aand · $53.53M
10% owner · 13.12M aand · $356.84M
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie