HGRO
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 268.58K | Yeni | $8.42M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Truist Financial Corp | 258.60K | Yeni | $8.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Envestnet Asset Management Inc | 36.20K | Yeni | $1.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Mml Investors Services, Llc | 20.20K | Yeni | $633,155 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Jane Street Group, Llc | 14.90K | Yeni | $467,211 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Hrt Financial Lp | 14.19K | Yeni | $444,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Bank Of America Corp /De/ | 10.00K | Yeni | $313,500 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 9.86K | -46.0% | $309,049 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Commonwealth Equity Services, Llc | 8.37K | -9.2% | $262,530 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | JPMorgan Chase ✦ | 3.05K | Yeni | $95,009 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Royal Bank Of Canada | 2.69K | +20.6% | $84,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Osaic Holdings, Inc. | 1.00K | 0.0% | $31,350 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| LPL Financial LLC | $8.42M | 0.0% |
| Truist Financial Corp | $8.11M | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $1.13M | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $633,155 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $467,211 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $444,000 | 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $313,500 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $95,009 | 0.0% |
Çıkıldı
| HighTower Advisors, LLC | $2.35M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 18 sahipler, 433.90K hisseler, $12.11M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.