HGRO
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 268.58K | Nieuw | $8.42M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Truist Financial Corp | 258.60K | Nieuw | $8.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Envestnet Asset Management Inc | 36.20K | Nieuw | $1.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Mml Investors Services, Llc | 20.20K | Nieuw | $633,155 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Jane Street Group, Llc | 14.90K | Nieuw | $467,211 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Hrt Financial Lp | 14.19K | Nieuw | $444,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Bank Of America Corp /De/ | 10.00K | Nieuw | $313,500 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 9.86K | -46.0% | $309,049 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Commonwealth Equity Services, Llc | 8.37K | -9.2% | $262,530 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | JPMorgan Chase ✦ | 3.05K | Nieuw | $95,009 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Royal Bank Of Canada | 2.69K | +20.6% | $84,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Osaic Holdings, Inc. | 1.00K | 0.0% | $31,350 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| LPL Financial LLC | $8.42M | 0.0% |
| Truist Financial Corp | $8.11M | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $1.13M | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $633,155 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $467,211 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $444,000 | 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $313,500 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $95,009 | 0.0% |
Verlaten
| HighTower Advisors, LLC | $2.35M | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 18 houders, 433.90K aandelen, $12.11M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.