GPUS
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +17.6% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 18.45M | -2.6% | $2.60M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 4.36M | +16.6% | $613,096 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 3.88M | +250.4% | $546,513 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 4 | UBS Group AG | 1.89M | -4.4% | $265,978 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 1.85M | +19.9% | $260,605 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Peak6 Llc | 1.54M | Nieuw | $216,669 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Northern Trust Corp | 940.33K | +27.5% | $132,304 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Invesco Ltd. | 403.69K | -25.5% | $56,800 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 109.67K | Nieuw | $15,430 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Mercer Global Advisors Inc /Adv | 67.12K | Nieuw | $9,444 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Bank of New York Mellon Corp | 48.88K | Nieuw | $6,878 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Creative Planning | 23.59K | Nieuw | $3,319 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Goldman Sachs Group ✦ | 21.11K | Nieuw | $2,970 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Susquehanna International Group, Llp | 18.03K | Nieuw | $2,537 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Mariner, LLC | 10.02K | Nieuw | $1,410 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Cetera Investment Advisers | 10.01K | Nieuw | $1,408 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Osaic Holdings, Inc. | 5.91K | -2.5% | $827 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Russell Investments Group, Ltd. | 5 | Nieuw | $1 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Peak6 Llc | $216,669 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $15,430 | 0.0% |
| Mercer Global Advisors Inc… | $9,444 | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $6,878 | 0.0% |
| Creative Planning | $3,319 | 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $2,970 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $2,537 | 0.0% |
| Mariner, LLC | $1,410 | 0.0% |
| Cetera Investment Advisers | $1,408 | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $1 | 0.0% |
Verlaten
| Morgan Stanley | $301 | was 0.0% |
| Citigroup Inc | $207 | was 0.0% |
| JPMorgan Chase | $140 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 29 houders, 31.47M aandelen, $4.69M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 10.00M aand @ 0.5 · $5.00M
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 311.87K aand @ 0.1639 · $51,116
Officer, Director · Chief Executive… · 100.00K aand @ 0.163 · $16,300
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 1.60K aand @ 0.1662 · $266
Officer, Director · Chief Executive… · 100.00K aand @ 0.168 · $16,800
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 56.60K aand @ 0.1649 · $9,333
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 500.00K aand @ 0.1685 · $84,250
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 100.00K aand @ 0.1819 · $18,190
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 33.00K aand @ 0.1723 · $5,686
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 2.00K aand @ 0.1718 · $344
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
63.9% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
60.6% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
63.3% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
65.7% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
66.1% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
57.7% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
53.2% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
51.8% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗