GOOG
Alphabet Inc. · Communication Services · Internet Content & Information
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +5.9% ·
pay akışı -0.4% ·
net yeni pozisyonlar +2.8%
· formül
Sahiplik parçalanması: daha fazla sahip, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 4 | 0 | 8.33M | $2.80B | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 200 | +1 | 2.75B | $969.48B | +5 | −3 |
| Q1 2026 | 202 | +2 | 2.63B | $753.27B | +3 | −2 |
| Q4 2025 | 199 | -1 | 2.79B | $874.36B | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 36 | +2 | 1.66B | $404.36B | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 32 | -2 | 1.40B | $247.93B | n/a | −2 |
| Q1 2025 | 31 | 0 | 523.56M | $81.74B | +1 | −1 |
| Q4 2024 | 31 | -1 | 538.46M | $102.49B | n/a | −1 |
| Q3 2024 | 31 | +3 | 372.79M | $62.26B | +3 | n/a |
| Q2 2024 | 28 | n/a | 390.48M | $71.57B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 412.89M | -0.9% | $100.56B | 1.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 358.54M | -0.8% | $87.32B | 1.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | JPMorgan Chase ✦ | 199.06M | n/a | $48.48B | 1.5% | n/c | 1 | SEC ↗ ×44 |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 186.15M | -1.5% | $45.34B | 1.6% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Fidelity (FMR) ✦ | 110.10M | +8.1% | $26.82B | 1.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 108.24M | +0.4% | $26.24B | 1.7% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 71.98M | -3.0% | $17.53B | 1.9% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Morgan Stanley ✦ | 70.71M | n/a | $17.22B | 1.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×21 |
| 9 | Capital World Investors ✦ | 28.63M | +1.9% | $6.97B | 1.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 10 | Goldman Sachs Group ✦ | 24.14M | n/a | $5.88B | 0.9% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 11 | Wellington Management ✦ | 17.17M | +5.6% | $4.18B | 0.7% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×9 |
| 12 | Dodge & Cox ✦ | 13.99M | -1.3% | $3.41B | 1.8% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 13 | TCI Fund Management ✦ | 7.60M | -41.4% | $1.85B | 3.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Pershing Square Capital Management ✦ | 6.32M | 0.0% | $1.54B | 10.5% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 15 | PRIMECAP Management ✦ | 6.13M | -27.7% | $1.49B | 1.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 16 | Adage Capital Partners ✦ | 4.32M | -0.2% | $1.05B | 1.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 17 | AQR Capital Management ✦ | 3.92M | +26.1% | $944.74M | 0.6% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 18 | Arrowstreet Capital ✦ | 3.60M | -9.8% | $876.90M | 0.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 19 | Millennium Management ✦ | 3.37M | +33.5% | $820.34M | 0.7% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 20 | Baillie Gifford ✦ | 2.91M | -2.1% | $707.99M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 21 | Markel Group ✦ | 2.75M | 0.0% | $669.73M | 5.4% | Held | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Himalaya Capital ✦ | 2.45M | 0.0% | $597.01M | 18.5% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 23 | Coatue Management ✦ | 2.09M | Yeni | $509.40M | 1.2% | New | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 24 | Marshall Wace ✦ | 1.95M | -55.0% | $475.57M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×3 |
| 25 | Baupost Group ✦ | 1.86M | -29.5% | $452.55M | 9.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Renaissance Technologies ✦ | 1.72M | Yeni | $418.91M | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Fisher Asset Management ✦ | 1.71M | -2.3% | $416.77M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 28 | Citadel Advisors ✦ | 1.65M | +267.5% | $402.76M | 0.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.54M | -14.4% | $376.13M | 0.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 30 | Appaloosa ✦ | 1.39M | -7.5% | $337.93M | 4.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 31 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 1.19M | -13.1% | $288.90M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 32 | ARK Investment Management ✦ | 338.96K | +153.4% | $82.55M | 0.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 33 | GAMCO Investors ✦ | 188.13K | -4.3% | $45.82M | 0.4% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 34 | Gotham Asset Management ✦ | 181.10K | +92.1% | $44.11M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 35 | Point72 Asset Management ✦ | 42.78K | -84.7% | $10.42M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 36 | Tweedy, Browne ✦ | 6.27K | -52.3% | $1.53M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Coatue Management | $509.40M | 1.2% |
| Renaissance Technologies | $418.91M | 0.6% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $4.30B | idi 0.5% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 260.40K hisseler, $74,880 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.