GMRS
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fidelity (FMR) ✦ | 3.36M | Nieuw | $51.96M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 3.19M | Nieuw | $49.28M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Invesco Ltd. | 3.09M | Nieuw | $47.76M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Norges Bank ✦ (passief) | 2.95M | Nieuw | $45.61M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Healthcare Of Ontario Pension Plan… | 2.40M | Nieuw | $37.10M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Alyeska Investment Group, L.P. | 2.38M | Nieuw | $36.82M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Ensign Peak Advisors, Inc | 1.27M | Nieuw | $19.63M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | BlackRock ✦ (passief) | 1.25M | Nieuw | $19.34M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | Holocene Advisors, LP | 1.11M | Nieuw | $17.20M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Franklin Resources Inc | 754.84K | Nieuw | $11.67M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Vanguard Capital Management Llc | 570.77K | Nieuw | $8.82M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 401.96K | Nieuw | $6.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Balyasny Asset Management L.P. | 396.01K | Nieuw | $6.12M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Jane Street Group, Llc | 380.83K | Nieuw | $5.89M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 342.46K | Nieuw | $5.30M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 298.56K | Nieuw | $4.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Two Sigma Investments ✦ | 259.72K | Nieuw | $4.02M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Tudor Investment Corp Et Al | 242.36K | Nieuw | $3.75M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Charles Schwab Investment… | 197.87K | Nieuw | $3.06M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 164.45K | Nieuw | $2.54M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Marshall Wace ✦ | 150.50K | Nieuw | $2.33M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Northern Trust Corp | 70.58K | Nieuw | $1.09M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Man Group plc | 55.16K | Nieuw | $852,820 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Qube Research & Technologies Ltd | 54.27K | Nieuw | $839,045 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Squarepoint Ops LLC | 51.84K | Nieuw | $801,477 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Point72 Asset Management ✦ | 37.96K | Nieuw | $586,800 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Goldman Sachs Group ✦ | 31.71K | Nieuw | $490,298 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Raymond James Financial Inc | 20.65K | Nieuw | $319,249 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | Bank Of America Corp /De/ | 19.92K | Nieuw | $307,979 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 30 | Us Bancorp \De\ | 17.41K | Nieuw | $269,097 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Legal & General Group Plc | 15.00K | Nieuw | $229,367 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 32 | Citigroup Inc | 14.71K | Nieuw | $227,401 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 33 | Morgan Stanley ✦ | 7.02K | Nieuw | $108,467 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 34 | Barclays Plc | 3.62K | Nieuw | $55,934 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 35 | Wells Fargo & Company/Mn | 1.00K | Nieuw | $15,460 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 36 | UBS Group AG | 415 | Nieuw | $6,416 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Fidelity (FMR) | $51.96M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $49.28M | 0.0% |
| Invesco Ltd. | $47.76M | 0.0% |
| Norges Bank | $45.61M | 0.0% |
| Healthcare Of Ontario Pension… | $37.10M | 0.1% |
| Alyeska Investment Group, L.P. | $36.82M | 0.1% |
| Ensign Peak Advisors, Inc | $19.63M | 0.0% |
| BlackRock | $19.34M | 0.0% |
| Holocene Advisors, LP | $17.20M | 0.0% |
| Franklin Resources Inc | $11.67M | 0.0% |
| Vanguard Capital Management… | $8.82M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $6.21M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 251.88K aand · $3.07M
Officer · 23.69K aand · $288,981
Officer · 92.68K aand · $1.13M
Officer, Director · 1.46M aand · $17.78M
Officer · 265.79K aand · $3.24M
Officer · 262.28K aand · $3.20M
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie