GLWG
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Citigroup Inc | 60.00K | Nieuw | $2.71M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Optiver Holding B.V. | 33.89K | Nieuw | $1.53M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Hrt Financial Lp | 26.98K | Nieuw | $1.22M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 17.58K | -4.3% | $794,480 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 5 | IMC-Chicago, LLC | 15.88K | Nieuw | $717,776 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Susquehanna International Group, Llp | 8.11K | -37.8% | $366,617 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Renaissance Technologies ✦ | 6.31K | Nieuw | $285,167 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 4.43K | Nieuw | $200,417 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Simplex Trading, Llc | 1.25K | Nieuw | $56,364 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Group One Trading Llc | 121 | Nieuw | $5,469 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | UBS Group AG | 101 | Nieuw | $4,565 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 10 | -90.0% | $452 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Citigroup Inc | $2.71M | 0.0% |
| Optiver Holding B.V. | $1.53M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $1.22M | 0.0% |
| IMC-Chicago, LLC | $717,776 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $285,167 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $200,417 | 0.0% |
| Simplex Trading, Llc | $56,364 | 0.0% |
| Group One Trading Llc | $5,469 | 0.0% |
| UBS Group AG | $4,565 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 4 houders, 31.53K aandelen, $501,909 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.