GLBKV
GCI Liberty, Inc. Series C GCI Group Common Stock When Issued · Communication Services · Telecommunications Services
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 2.18M | Nieuw | $81.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 1.48M | Nieuw | $55.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×15 |
| 3 | Elliott Investment Management ✦ | 476.89K | Nieuw | $17.77M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 446.36K | Nieuw | $16.64M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 371.69K | Nieuw | $13.86M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 354.60K | Nieuw | $13.22M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Two Sigma Investments ✦ | 251.33K | Nieuw | $9.37M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 239.94K | Nieuw | $8.94M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Arrowstreet Capital ✦ | 238.08K | Nieuw | $8.87M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Marshall Wace ✦ | 212.70K | Nieuw | $7.93M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 11 | Fidelity (FMR) ✦ | 209.01K | Nieuw | $7.79M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 194.15K | n/a | $7.24M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×12 |
| 13 | Millennium Management ✦ | 134.90K | Nieuw | $5.03M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 124.98K | n/a | $4.66M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Citadel Advisors ✦ | 123.83K | Nieuw | $4.62M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 101.18K | n/a | $3.77M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×14 |
| 17 | Point72 Asset Management ✦ | 48.33K | Nieuw | $1.80M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Renaissance Technologies ✦ | 46.50K | Nieuw | $1.73M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | GAMCO Investors ✦ | 45.88K | Nieuw | $1.71M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | T. Rowe Price ✦ | 20.05K | Nieuw | $748,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | AQR Capital Management ✦ | 6.57K | Nieuw | $236,484 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| The Vanguard Group | $81.26M | 0.0% |
| BlackRock | $55.26M | 0.0% |
| Elliott Investment Management | $17.77M | 0.1% |
| State Street Global Advisors | $16.64M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $13.86M | 0.0% |
| Harris Associates (Oakmark) | $13.22M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $9.37M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $8.94M | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $8.87M | 0.0% |
| Marshall Wace | $7.93M | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $7.79M | 0.0% |
| Millennium Management | $5.03M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 257 houders, 33.85M aandelen, $1.24B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.