★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische gegevens — beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

GCAD

naam in afwachting van profielverwerking

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
7Gevolgde houders
+5Δ houders
309.10KGehouden aandelen
$17.33MGerapporteerde waarde
+5Nieuwe posities
−0Uitstappen
Strongly Rising 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +30.0% · aandelenstroom +30.0% · netto nieuwe posities +20.0% — formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 7 +5 309.10K $17.33M +5 —
Q1 2026 2 +1 184.86K $9.19M +1 —
Q4 2025 1 0 154.19K $7.16M — —
Q3 2025 1 0 48.39K $2.20M — —
Q2 2025 1 0 119.60K $4.99M — —
Q1 2025 1 0 119.75K $4.07M — —
Q4 2024 1 0 111.30K $3.78M — —
Q3 2024 1 0 111.30K $3.78M — —
Q2 2024 1 — 109.80K $3.45M — —
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2026
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 GAMCO Investors ✦ 176.74K +0.2% $9.91M 0.1% ▲ Add 9 SEC ↗
2 LPL Financial LLC 66.36K Nieuw $3.72M 0.0% New 1 SEC ↗
3 Jane Street Group, Llc 50.36K +497.2% $2.82M 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗
4 Osaic Holdings, Inc. 8.26K Nieuw $463,117 0.0% New 1 SEC ↗
5 Bank of New York Mellon Corp 7.10K Nieuw $398,182 0.0% New 1 SEC ↗ ×2
6 Royal Bank Of Canada 260 Nieuw $15,000 0.0% New 1 SEC ↗
7 UBS Group AG 23 Nieuw $1,289 0.0% New 1 SEC ↗

"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.

Nieuwe kopers

LPL Financial LLC $3.72M 0.0%
Osaic Holdings, Inc. $463,117 0.0%
Bank of New York Mellon Corp $398,182 0.0%
Royal Bank Of Canada $15,000 0.0%
UBS Group AG $1,289 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 4 houders, 317.96K aandelen, $15.81M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2026 · Methodologie · Verkrijg dit via de API