FTH
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Millennium Management ✦ | 146.56K | Nieuw | $4.62M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Franklin Resources Inc | 133.51K | Nieuw | $4.21M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Marshall Wace ✦ | 65.73K | Nieuw | $2.07M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Goldman Sachs Group ✦ | 61.57K | Nieuw | $1.94M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Hrt Financial Lp | 58.00K | Nieuw | $1.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Bank Of America Corp /De/ | 33.02K | +10692.5% | $1.04M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Renaissance Technologies ✦ | 32.04K | +178.2% | $1.01M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Balyasny Asset Management L.P. | 16.20K | Nieuw | $510,782 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 9.50K | Nieuw | $299,520 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Jane Street Group, Llc | 8.87K | Nieuw | $279,646 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 8.79K | +87850.0% | $277,218 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Vanguard Capital Management Llc | 7.75K | n/a | $244,280 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | UBS Group AG | 4.53K | Nieuw | $142,754 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | JPMorgan Chase ✦ | 32 | 0.0% | $804 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Bnp Paribas Financial Markets | 9 | 0.0% | $284 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Millennium Management | $4.62M | 0.0% |
| Franklin Resources Inc | $4.21M | 0.0% |
| Marshall Wace | $2.07M | 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $1.94M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $1.83M | 0.0% |
| Balyasny Asset Management L.P. | $510,782 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $299,520 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $279,646 | 0.0% |
| UBS Group AG | $142,754 | 0.0% |
Verlaten
| Citigroup Inc | $3,137 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 30 houders, 2.52M aandelen, $77.52M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.