FRMM
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Citadel Advisors ✦ | 346.08K | Yeni | $1.70M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 252.43K | Yeni | $1.24M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 237.83K | Yeni | $1.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 172.17K | Yeni | $843,980 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | UBS Group AG | 170.47K | — | $835,318 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 6 | Morgan Stanley ✦ | 141.11K | Yeni | $691,448 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 7 | Millennium Management ✦ | 132.16K | Yeni | $647,594 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Barclays Plc | 96.08K | — | $470,802 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Two Sigma Investments ✦ | 94.88K | Yeni | $464,892 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Bank Of America Corp /De/ | 94.50K | — | $463,035 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Goldman Sachs Group ✦ | 83.96K | Yeni | $411,384 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Charles Schwab Investment… | 68.45K | — | $335,405 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 61.05K | Yeni | $299,155 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Jane Street Group, Llc | 36.56K | — | $179,139 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | Soros Fund Management ✦ | 35.48K | Yeni | $173,862 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Man Group plc | 34.00K | — | $166,610 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Northern Trust Corp | 33.27K | — | $163,043 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Invesco Ltd. | 30.29K | — | $148,431 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Bnp Paribas Financial Markets | 29.43K | — | $144,182 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Raymond James Financial Inc | 23.95K | — | $117,331 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Franklin Resources Inc | 17.10K | — | $83,770 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Tudor Investment Corp Et Al | 10.00K | — | $49,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Citigroup Inc | 7.49K | — | $36,691 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Wells Fargo & Company/Mn | 2.29K | — | $11,211 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Group One Trading Llc | 1.83K | — | $8,977 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | JPMorgan Chase ✦ | 1.00K | Yeni | $4,900 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Osaic Holdings, Inc. | 50 | — | $245 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Jones Financial Companies Lllp | 13 | — | $64 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Citadel Advisors | $1.70M | 0.0% |
| BlackRock | $1.24M | 0.0% |
| The Vanguard Group | $1.17M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $843,980 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $691,448 | 0.0% |
| Millennium Management | $647,594 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $464,892 | 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $411,384 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $299,155 | 0.0% |
| Soros Fund Management | $173,862 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $4,900 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 45 sahipler, 7.66M hisseler, $22.19M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.