★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

FLR

Fluor Corporation · Industrials · Engineering & Construction

46.95 -1.5% marktkapitalisatie $6.28B koers vertraagd (FMP) · per Oct 18 03:59 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q3 2026 Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024
19Gevolgde houders
+3Δ houders
79.37MGehouden aandelen
$4.07BGerapporteerde waarde
+5Nieuwe posities
−2Uitstappen
Strongly Rising Overtuigingsscore 56/100 3 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +18.8% · aandelenstroom -0.3% · netto nieuwe posities +15.8% · formule
Fragmentatie van eigendom: meer houders, kleiner totaalbelang

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q3 2026 2 0 210.42K $10.20M n/a n/a
Q2 2026 130 -2 95.12M $5.00B +7 −9
Q1 2026 135 +3 100.78M $4.70B +12 −9
Q4 2025 131 +1 117.27M $4.65B +3 −2
Q3 2025 23 +1 76.46M $3.22B +2 −1
Q2 2025 19 +3 79.37M $4.07B +5 −2
Q1 2025 13 +2 34.72M $1.24B +3 −1
Q4 2024 11 -2 28.52M $1.41B n/a −2
Q3 2024 12 +1 22.66M $1.08B +2 −1
Q2 2024 11 n/a 26.49M $1.15B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 BlackRock ✦ (passief) 21.28M n/a $1.09B 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×17
2 The Vanguard Group ✦ (passief) 16.53M n/a $847.28M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×5
3 Wellington Management ✦ 12.28M -6.9% $629.82M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×6
4 Fidelity (FMR) ✦ 7.11M n/a $364.48M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×5
5 State Street Global Advisors ✦ (passief) 6.24M -3.0% $320.04M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
6 Geode Capital Management ✦ (passief) 4.09M -3.5% $209.79M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
7 Greenlight Capital (DME Capital) ✦ 3.82M Nieuw $195.83M 8.4% New 1 SEC ↗ ×2
8 Millennium Management ✦ 1.90M -41.0% $97.22M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗
9 D. E. Shaw & Co. ✦ 1.49M -26.7% $76.29M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
10 AQR Capital Management ✦ 1.42M -12.8% $72.69M 0.1% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×6
11 Citadel Advisors ✦ 949.96K -34.6% $48.70M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
12 Point72 Asset Management ✦ 530.95K Nieuw $27.22M 0.1% New 1 SEC ↗
13 Adage Capital Partners ✦ 500.00K +12.6% $25.64M 0.0% ▲ Add 2 SEC ↗
14 Renaissance Technologies ✦ 475.70K -63.0% $24.39M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
15 T. Rowe Price ✦ 405.73K +2.3% $20.80M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
16 Fisher Asset Management ✦ 316.11K Nieuw $16.21M 0.0% New 1 SEC ↗
17 GAMCO Investors ✦ 12.41K Nieuw $636,466 0.0% New 1 SEC ↗
18 Gotham Asset Management ✦ 11.43K -47.0% $585,811 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗
19 Capital World Investors ✦ 7.28K Nieuw $373,399 0.0% New 1 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Greenlight Capital (DME… $195.83M 8.4%
Point72 Asset Management $27.22M 0.1%
Fisher Asset Management $16.21M 0.0%
GAMCO Investors $636,466 0.0%
Capital World Investors $373,399 0.0%

Verlaten

Two Sigma Investments $8.52M was 0.0%
Marshall Wace $5.15M was 0.0%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 132.20K aandelen, $6,167 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Aug 07 Bechelany Pierre Edward

Officer · 5.00K aand · $276,200

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API