FLG
Flagstar Financial, Inc. · Financial Services · Banks - Regional
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 2 | 0 | 101.55K | $1.16M | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 114 | +3 | 170.82M | $2.54B | +8 | −4 |
| Q1 2026 | 113 | +6 | 169.73M | $2.23B | +10 | −5 |
| Q4 2025 | 107 | -1 | 189.89M | $2.39B | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 16 | 0 | 122.31M | $1.41B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 14 | +1 | 119.03M | $1.26B | +2 | −1 |
| Q1 2025 | 10 | +2 | 31.44M | $365.28M | +2 | n/a |
| Q4 2024 | 8 | -2 | 39.89M | $372.22M | +1 | −3 |
| Q3 2024 | 9 | +8 | 23.73M | $262.25M | +8 | n/a |
| Q2 2024 | 1 | n/a | 1.57M | $5.07M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Citadel Advisors ✦ | 10.65M | Yeni | $115.87M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 6.93M | Yeni | $77.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Wellington Management ✦ | 2.22M | Yeni | $24.89M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Millennium Management ✦ | 1.57M | Yeni | $17.15M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Norges Bank ✦ (pasif) | 1.17M | Yeni | $13.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Marshall Wace ✦ | 854.33K | Yeni | $9.59M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 218.46K | -86.1% | $2.45M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 85.03K | Yeni | $954,864 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 34.92K | Yeni | $392,107 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Citadel Advisors | $115.87M | 0.1% |
| Geode Capital Management | $77.83M | 0.0% |
| Wellington Management | $24.89M | 0.0% |
| Millennium Management | $17.15M | 0.0% |
| Norges Bank | $13.13M | 0.0% |
| Marshall Wace | $9.59M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $954,864 | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $392,107 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 382 sahipler, 387.78M hisseler, $4.88B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.