FGBI
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +23.8% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +19.2%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 26 | +5 | 1.09M | $10.97M | +8 | −3 |
| Q1 2026 | 22 | +3 | 559.36K | $4.54M | +4 | −1 |
| Q4 2025 | 19 | -2 | 539.16K | $2.90M | — | −2 |
| Q3 2025 | 9 | 0 | 479.31K | $3.84M | — | — |
| Q2 2025 | 7 | +2 | 481.24K | $3.96M | +2 | — |
| Q1 2025 | 3 | -2 | 116.08K | $893,934 | — | −2 |
| Q4 2024 | 5 | +1 | 140.85K | $1.60M | +1 | — |
| Q3 2024 | 3 | -1 | 104.66K | $1.11M | — | −1 |
| Q2 2024 | 4 | — | 103.38K | $930,595 | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 423.80K | +1144.8% | $4.27M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | Vanguard Capital Management Llc | 283.91K | +6.8% | $2.86M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 160.33K | +105.2% | $1.61M | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Northern Trust Corp | 47.98K | +102.6% | $483,129 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 47.53K | +117.7% | $478,637 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 22.91K | +49.6% | $230,663 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 16.55K | +6.0% | $166,689 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Charles Schwab Investment… | 14.62K | Nieuw | $147,223 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | UBS Group AG | 14.14K | +436.8% | $142,430 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Stifel Financial Corp | 12.16K | 0.0% | $122,502 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 11 | New York State Common Retirement… | 10.30K | Nieuw | $103,721 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Deutsche Bank Ag\ | 5.89K | Nieuw | $59,292 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Rhumbline Advisers | 5.11K | Nieuw | $51,455 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Wells Fargo & Company/Mn | 5.05K | +573.9% | $50,894 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Barclays Plc | 3.33K | -68.6% | $33,493 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Citigroup Inc | 2.81K | +188.3% | $28,337 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 2.78K | Nieuw | $27,964 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | JPMorgan Chase ✦ | 2.52K | +11909.5% | $26,910 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Bnp Paribas Financial Markets | 2.29K | +3600.0% | $23,101 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Morgan Stanley ✦ | 2.11K | -3.9% | $21,238 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×6 |
| 21 | Northwestern Mutual Wealth… | 901 | 0.0% | $9,073 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 22 | Legal & General Group Plc | 600 | Nieuw | $6,042 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Russell Investments Group, Ltd. | 482 | Nieuw | $4,853 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Royal Bank Of Canada | 433 | +116.5% | $4,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 25 | Fidelity (FMR) ✦ | 300 | Nieuw | $3,021 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 26 | Rockefeller Capital Management L.P. | 57 | 0.0% | $574 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Charles Schwab Investment… | $147,223 | 0.0% |
| New York State Common… | $103,721 | 0.0% |
| Deutsche Bank Ag\ | $59,292 | 0.0% |
| Rhumbline Advisers | $51,455 | 0.0% |
| MIRAE ASSET GLOBAL ETFS… | $27,964 | 0.0% |
| Legal & General Group Plc | $6,042 | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $4,853 | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $3,021 | 0.0% |
Verlaten
| Millennium Management | $270,234 | was 0.0% |
| Susquehanna International… | $192,265 | was 0.0% |
| Dimensional Fund Advisors Lp | $93,698 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 32 houders, 837.71K aandelen, $6.61M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Director, 10% owner · 99.28K aand @ 8.28 · $822,014
Director · 500 aand @ 17.60 · $8,800
Director · 20 aand @ 17.60 · $352
Director · 125 aand @ 17.72 · $2,215
Director · 165 aand @ 17.72 · $2,924
Director · 570 aand @ 17.75 · $10,118
Director · 4.00K aand @ 17.74 · $70,960
Director · 6.00K aand @ 7.88 · $47,280
Director · 2.50K aand @ 18.18 · $45,450
Director · 250 aand @ 18.25 · $4,562
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie