FAI
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 370.82K | Nieuw | $20.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Envestnet Asset Management Inc | 234.61K | Nieuw | $12.76M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Assetmark, Inc | 164.28K | Nieuw | $8.94M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Cetera Investment Advisers | 116.78K | +313.8% | $6.35M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Raymond James Financial Inc | 52.39K | Nieuw | $2.85M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Susquehanna International Group, Llp | 52.24K | Nieuw | $2.84M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Bank of New York Mellon Corp | 24.18K | Nieuw | $1.32M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 15.09K | -36.0% | $820,950 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 10.27K | -13.6% | $558,737 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 10.00K | Nieuw | $543,782 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Mml Investors Services, Llc | 5.31K | Nieuw | $288,646 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| LPL Financial LLC | $20.17M | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $12.76M | 0.0% |
| Assetmark, Inc | $8.94M | 0.0% |
| Raymond James Financial Inc | $2.85M | 0.0% |
| Susquehanna International… | $2.84M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $1.32M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $543,782 | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $288,646 | 0.0% |
Verlaten
| Royal Bank Of Canada | $337,000 | was 0.0% |
| UBS Group AG | $15,585 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 28 houders, 372.85K aandelen, $11.51M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.