FAI
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LPL Financial LLC | 370.82K | Yeni | $20.17M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Envestnet Asset Management Inc | 234.61K | Yeni | $12.76M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Assetmark, Inc | 164.28K | Yeni | $8.94M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Cetera Investment Advisers | 116.78K | +313.8% | $6.35M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Raymond James Financial Inc | 52.39K | Yeni | $2.85M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Susquehanna International Group, Llp | 52.24K | Yeni | $2.84M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Bank of New York Mellon Corp | 24.18K | Yeni | $1.32M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 15.09K | -36.0% | $820,950 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | Osaic Holdings, Inc. | 10.27K | -13.6% | $558,737 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 10.00K | Yeni | $543,782 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Mml Investors Services, Llc | 5.31K | Yeni | $288,646 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| LPL Financial LLC | $20.17M | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $12.76M | 0.0% |
| Assetmark, Inc | $8.94M | 0.0% |
| Raymond James Financial Inc | $2.85M | 0.0% |
| Susquehanna International… | $2.84M | 0.0% |
| Bank of New York Mellon Corp | $1.32M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $543,782 | 0.0% |
| Mml Investors Services, Llc | $288,646 | 0.0% |
Çıkıldı
| Royal Bank Of Canada | $337,000 | idi 0.0% |
| UBS Group AG | $15,585 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 28 sahipler, 372.85K hisseler, $11.51M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.